Dht Stanisław Osiewicz Krzysztof Osiewicz

Koszkowo

Opinie o Dht Stanisław Osiewicz Krzysztof Osiewicz

Fr
użytkownik zarejestrowany

Atmosfera w DHT jest dobra, w sumie to lepsza niż kiedyś była @Aszer. A co do samej pracy to nie szukają nikogo obecnie.

bujak
użytkownik zarejestrowany

obrobka drewna prosto z lasu to ciekawa praca, dzieki funduszom unikjnym firma chyba nadal dziala - na pewno wszystkie wazne inforamcje zawrte sa na nich stronie internetowej. Produkcja desek to bardzo ważna sprawa przy konstrukcji domu i np jego podłodze, od selekcji desek wiele zalezy w daleszej przyszlosci?

bujak

sma
użytkownik zarejestrowany

Myślę, że każdy musi sam odpowiedzieć sobie na to pytanie, czy to dobra firmy czy niedobra. Zajmują się obróbką drewna i jego dystrybucją, więc osoby po technologii drewna chociażby mogą śmiało tam aplikować. Co prawda nie wiadomo jakie są warunki przyjęcia, ale to mam nadzieję ,że ktoś rozwieje moje wątpliwości.

nirrr

nie krytykuj oceniaj z głową -zatrudnij sie i spr.jak u nas jest-zazdroscisz ?chyba odnosze wrazenie ze tak-bo u nas jest poziom ceniony wysoko pracownika

lolik

masz racje dobra firma i konkretny szef -pomoże zawsze

ufny pracujący tam

ODP.DO DATY 5LUTY 2011 JESTEŚ DOSYC NIEINTELIGENTNĄ OSOBĄ BO U NAS W FIRMIE PRACUJĄ TYLKO DOSKONALI LUDZIE podam tez ze przerwy mamy dogodne i miłe -wypasioną stołówke i kawe pijemy bo szef nam sam karze!!!!!!!!!!!!!nie psuj nam statystyki dobrej wizytówki bo nasza firma jest najlepsza pod każdym względem

ZAINTERESOWANY

CZYTAM I POWIEM ZE NAWET ŚLEDZE TE STRONE KTO CO DOPISUJE CO KRYTYKUJE I OGÓLNIE NIE MA ZŁYCH SŁÓW -OPINIE SĄ DOBRE JESTEM SPOKREWNIONY MÓWIAC W CUDZYSŁOWIU Z PRACUJĄCYM TAM CZŁOWIEKIEM I ON JAK DO MNIE PRZYJEDZIE NA GRILA KAWE CZY NIEDZIELNY OBIAD TEZ BARDZO WYCHWALA PANA KRZYSZTOFA -ZATEM SZACUNEK DLA TEJ FIRMY OBY TAKICH POWSTAWAŁO JAK NAJWIĘCEJ NA POLSKIM RYNKU PRACY -CZYTAM TO OD MARCA I SZCZERZE MOJ KREWNY TEZ DODAJE USTNIE O TEJ FIRMIE DUZO DOBREGO-POCHWAŁA DLA TEGO PANA DLA DYREKTORA TEJ FIRMY

czelka

firma doskonale dobrana do ludzi szefostwo ok. wszystko na bdb ocenie polecam tę firmę wiem co mówie bo tam pracuje

jajeczko

piszecie o mojej firmie-? ładnie aż miło mi to czytac bo sam tam pracuje -plotki sa i widac coś z nich krąży pozytywnego-zgadza sie tu kwestia premii wypłat-mamy bosa super -umie nas nagradzac a to element wazny dla pracownika -dziekuje za te opinie bo nasza FIRMA to super FIRMA-nie piszcie tylko kłamstw bo dht to genialna firma z genialnym bosem -!!pozdrawiam tych co składają u nas podania -moze się i wam uda u nas popracowac-

daniel

fajna firma przynajmniej na czas są wypłaty nie trzeba czekac -pracuje mój kumpel tam od 3lat i nie narzekał jeszcze -szkoda tylko ze nie ma przyjec bo sam chetnie bym tam popracował -pozdr.dla całej ekipy i pana dyrektora Krzysia

o-p-p

jasne ze doskonała firma z P.Krzysiem na czele

kasik

co pisac? firma dobra lepszej nie ma -szef wyrozumiały !super sprawa-!!!!!polecam tę firmę

konto maila

super pracodawca !!!!!!!!!!nie potrzeba pisać więcej -kropka !

Margotka

Dht to firma przyjazna sercu pracownika !super firma

Jonix

wiec opowiem Wam kochani ze ta firma to świetne miejsce pracy dla kobiet i facetów -szef wyrozumiały -pomoże zawsze nie jest obojętny na uwagi które mu pracownik zgłasza -mimo braku czasu zawsze go wygospodaruje i rozwiąże problem jaki by nie był -robi to dlatego byśmy czuli się w firmie potrzebni i cenieni ;pieniądze tez są dobre bo można po wypłacie pojechac na konkretne zakupy do marketu można opłacić rachunki co tez istotne pieniądze są wypłacane zawsze w terminie bywa nawet ,że przed terminem szef daje tez premie jak widzi ze osoba sie stara to dostaje nagrode pienięzna firma wspaniała

Jarek

znakomita firma -pieniadze na czas robi tam mój kumpel!

zadowolony emeryt

jestem zadowolony jak nie mam siły w odbiorze towaru pomaga mi zdecydowanie pracownik;pochwała

bezrobotny

chciałem tam pracować ale nie ma miejsc narazie szkoda bo dużo dobrego usłyszałem o tej firmie poza tym widać jak ludzie zarabiają bo jakie samochody stoją na parkingach pracowniczych

fajna firma

fajna firma -pozdrawiam ekipę facetów u WAS jest okey

jajajafoko

słuchajcie pracuję tam i jestem zadowolona ! to pierwsze kolejne to szef wspaniały bo ceni wszystkich nie ma dla niego wyjątków trzecie wazne wypłata na czas nie było nigdy ze jest choć o dzien poźniej a podsumowując to nie robi złosci jak ktos zachoruje -mozecie mi zazdroscic ze mam takiego szefa ze jestem w tej firmie -wierna pracownica

poszukująca [pracy

składałam tam podanie nie raz ale chyba nie przyjmuje pan bo każe czekać a szkoda bo pracuje kolega tam i chwali tę firmę -spróbuje raz jeszcze składać podanie -firmę tę ceni tez mój wuja który pobiera drewno na opał od P.Krzysztofa -chciałabym tam sie zahaczyc bo bym miała 7km.do pracy fajnie bym miała !może wiecie czy [usunięte przez moderatora] przyjmuje to dajcie mi znać-pozdrawiam całą firmę zwłaszcza panie tamtejsze

Binkew

Bartek jasne ze mozna tam zarobić spoko to jest firma -no dzieki ze jesteś z nami i chcesz poznac opinie o naszej firmie -mamy szefa który rozwiązuje problemy na bieżąco jak takie się pojawią i pomaga nam by w firmie pracowało się okey-każdy wie jak się tu pracuje kto z nami jest -przerwy są przerwami a nie jak w innych firmach ze ich nie mają -wiec Bartku pozdr.Cię i zapraszam do naszej firmy

nonomik

firma dobrze płatna -z bardzo dobrym szefem -o złotym sercu-polecam -wiem tylko ze trudno sie do nas dostać -ale próbować możecie -ta firma w wielkopolsce jest najlepsza

zozol

pracuje tam od lat i jestem szczesliwy -jak sie chce pracowac to się pracuje -szef miły uczynny zawsze pomoże i jest za ludzmi

kocur

najlepsza firma -robi tam kumpelka i chwali -podanie składałam nie raz nie ma miejsc każdy chce tam robić -bo na czas wypłata i da sie zarobić!!!!!

jagodnik

bzdury piszesz -zarobki macie fajne koleżanka pracuje i opowiada -kłamiesz -masz najlepszego szefa

drogi bartoszu te prace chyba zachwalal ci sam pan [usunięte przez moderatora] i nie istotny ktory bo jak przyslowie mowi kazdy swoje chwali szkoda ze tak nie jest naprawde

ja tam pracuje i tam ida do pracy ludzie ktorzy juz nie maja wyjscia placa marna robisz 10 godz i masz jedna jedna przerwe [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Dht Stanisław Osiewicz Krzysztof Osiewicz - Koszkowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dht Stanisław Osiewicz Krzysztof Osiewicz