Opinie o Dht Stanisław Osiewicz Krzysztof Osiewicz w Koszkowo

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Dht Stanisław Osiewicz Krzysztof Osiewicz. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Dht Stanisław Osiewicz Krzysztof Osiewicz o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dht Stanisław Osiewicz Krzysztof Osiewicz w Koszkowo

Fr Nowy wpis

Atmosfera w DHT jest dobra, w sumie to lepsza niż kiedyś była @Aszer. A co do samej pracy to nie szukają nikogo obecnie.

bujak Nowy wpis

obrobka drewna prosto z lasu to ciekawa praca, dzieki funduszom unikjnym firma chyba nadal dziala - na pewno wszystkie wazne inforamcje zawrte sa na nich stronie internetowej. Produkcja desek to bardzo ważna sprawa przy konstrukcji domu i np jego podłodze, od selekcji desek wiele zalezy w daleszej przyszlosci?

bujak Nowy wpis

sma Nowy wpis

Myślę, że każdy musi sam odpowiedzieć sobie na to pytanie, czy to dobra firmy czy niedobra. Zajmują się obróbką drewna i jego dystrybucją, więc osoby po technologii drewna chociażby mogą śmiało tam aplikować. Co prawda nie wiadomo jakie są warunki przyjęcia, ale to mam nadzieję ,że ktoś rozwieje moje wątpliwości.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Dht Stanisław Osiewicz Krzysztof Osiewicz? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
nirrr

nie krytykuj oceniaj z głową -zatrudnij sie i spr.jak u nas jest-zazdroscisz ?chyba odnosze wrazenie ze tak-bo u nas jest poziom ceniony wysoko pracownika

lolik

masz racje dobra firma i konkretny szef -pomoże zawsze

ufny pracujący tam

ODP.DO DATY 5LUTY 2011 JESTEŚ DOSYC NIEINTELIGENTNĄ OSOBĄ BO U NAS W FIRMIE PRACUJĄ TYLKO DOSKONALI LUDZIE podam tez ze przerwy mamy dogodne i miłe -wypasioną stołówke i kawe pijemy bo szef nam sam karze!!!!!!!!!!!!!nie psuj nam statystyki dobrej wizytówki bo nasza firma jest najlepsza pod każdym względem

ZAINTERESOWANY

CZYTAM I POWIEM ZE NAWET ŚLEDZE TE STRONE KTO CO DOPISUJE CO KRYTYKUJE I OGÓLNIE NIE MA ZŁYCH SŁÓW -OPINIE SĄ DOBRE JESTEM SPOKREWNIONY MÓWIAC W CUDZYSŁOWIU Z PRACUJĄCYM TAM CZŁOWIEKIEM I ON JAK DO MNIE PRZYJEDZIE NA GRILA KAWE CZY NIEDZIELNY OBIAD TEZ BARDZO WYCHWALA PANA KRZYSZTOFA -ZATEM SZACUNEK DLA TEJ FIRMY OBY TAKICH POWSTAWAŁO JAK NAJWIĘCEJ NA POLSKIM RYNKU PRACY -CZYTAM TO OD MARCA I SZCZERZE MOJ KREWNY TEZ DODAJE USTNIE O TEJ FIRMIE DUZO DOBREGO-POCHWAŁA DLA TEGO PANA DLA DYREKTORA TEJ FIRMY

czelka

firma doskonale dobrana do ludzi szefostwo ok. wszystko na bdb ocenie polecam tę firmę wiem co mówie bo tam pracuje

jajeczko

piszecie o mojej firmie-? ładnie aż miło mi to czytac bo sam tam pracuje -plotki sa i widac coś z nich krąży pozytywnego-zgadza sie tu kwestia premii wypłat-mamy bosa super -umie nas nagradzac a to element wazny dla pracownika -dziekuje za te opinie bo nasza FIRMA to super FIRMA-nie piszcie tylko kłamstw bo dht to genialna firma z genialnym bosem -!!pozdrawiam tych co składają u nas podania -moze się i wam uda u nas popracowac-

daniel

fajna firma przynajmniej na czas są wypłaty nie trzeba czekac -pracuje mój kumpel tam od 3lat i nie narzekał jeszcze -szkoda tylko ze nie ma przyjec bo sam chetnie bym tam popracował -pozdr.dla całej ekipy i pana dyrektora Krzysia

o-p-p

jasne ze doskonała firma z P.Krzysiem na czele

kasik

co pisac? firma dobra lepszej nie ma -szef wyrozumiały !super sprawa-!!!!!polecam tę firmę

konto maila

super pracodawca !!!!!!!!!!nie potrzeba pisać więcej -kropka !

Margotka

Dht to firma przyjazna sercu pracownika !super firma

Jonix

wiec opowiem Wam kochani ze ta firma to świetne miejsce pracy dla kobiet i facetów -szef wyrozumiały -pomoże zawsze nie jest obojętny na uwagi które mu pracownik zgłasza -mimo braku czasu zawsze go wygospodaruje i rozwiąże problem jaki by nie był -robi to dlatego byśmy czuli się w firmie potrzebni i cenieni ;pieniądze tez są dobre bo można po wypłacie pojechac na konkretne zakupy do marketu można opłacić rachunki co tez istotne pieniądze są wypłacane zawsze w terminie bywa nawet ,że przed terminem szef daje tez premie jak widzi ze osoba sie stara to dostaje nagrode pienięzna firma wspaniała

Jarek

znakomita firma -pieniadze na czas robi tam mój kumpel!

zadowolony emeryt

jestem zadowolony jak nie mam siły w odbiorze towaru pomaga mi zdecydowanie pracownik;pochwała

bezrobotny

chciałem tam pracować ale nie ma miejsc narazie szkoda bo dużo dobrego usłyszałem o tej firmie poza tym widać jak ludzie zarabiają bo jakie samochody stoją na parkingach pracowniczych

fajna firma

fajna firma -pozdrawiam ekipę facetów u WAS jest okey

Zostaw merytoryczną opinię o Dht Stanisław Osiewicz Krzysztof Osiewicz - Koszkowo

Dht Stanisław Osiewicz Krzysztof Osiewicz