COMFORTUM Hotele Spa&Wellness

Łódź

Opinie o COMFORTUM Hotele Spa&Wellness

lend

To zależy tak na prawdę dla kogo, bo w COMFORTUM można też nieźle zarobić, zarobki na poziomie 2000 - 2500 złotych to norma i to nie jest tak mało jak dla mnie

Andrzej

Właściciel super gość. Zawsze płacili na czas. Zarobki niewysokie.

don

Stanowczo odradzam współpracę z tą firmą. Nie wywiązują się ze swoich zobowiązań, w tym płatności. Kontakt z właścicielem bardzo ograniczony.

mmm

nie polecam tej firmy, gdyz nie daja umowy o prace, to jest obdzwonka baz na prowizje

opinia negatywna

Ze swojej krotkiej pracy jako praktykant nie mam ani jednego dobrego wspomnienia, w ciagu 2 tygodni wklepalem miliard baz w excel i to by bylo po praktykach.

max

nie polecam nikomu tej firmy!!!

Zostaw opinię o COMFORTUM Hotele Spa&Wellness - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie COMFORTUM Hotele Spa&Wellness