Opinie o Lisowski Arkadiusz Lemon w Płock

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Lisowski Arkadiusz Lemon. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Lisowski Arkadiusz Lemon o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lisowski Arkadiusz Lemon w Płock

Baśka

Fakturzystka w nocy jest pracownikiem na zawołanie, grafik w ostatniej chwili, zmieniane godziny pracy jak się " prezesowi" podoba Musisz przystosować życie prywatne do pomysłów osób " decydujących"- a jest ich tam sporo...

Renata

Uderz w stół nożyce się odezwą. A co monitoring nie działa czy nie wszędzie jest???

Jak teraz jest z tą całą temperaturą na magazynie? kiedyś ktoś tu napomknął o marznących osobach, nie mam pojęcia o jakie temperatury w zasadzie chodzi ale jak to potem wychodzi latem gdy wychodzić na gorąc po takiej temperaturze? Zastanawiam się czy ludzie nie chorują wtedy

Patus Nowy wpis

Nie polecam tej pracy ponieważ jest tam zimno , smród w kątach i stoisz i (usunięte przez administratora) się na nogach całą noc jedynie plus + masz 30 minut przerwy na to, a co do pracowników są porządku choć (usunięte przez administratora) byli, gdy ktoś obgadują za plecami i się śmieją za śmiecia nowego pracownika który od początku nie wie od czego zacząć i szukać i itd... nie polecam tej roboty, tam ci pracują są czubki żadnej atmosfery pomocy tylko każdy/a sam/a ma swoje sposoby i pracują ale komuś to nie ma co pomóc gdy pracownik nowym jest.(usunięte przez administratora)

Tom Nowy wpis
@Patus

Tak jest jak piszesz, pomocy żadnej tylko głupie spojrzenia i uśmiechy. Panowie obgadują jeden drugiego zwłaszcza tego co układa paragony blisko biura. O tych co szukają atencji nawet nie wspomnę a największą plotkarą jest ta co ma czerwony pokrowiec na telefon

Baśka

@Baśka

Z czego wynika takie rozbicie decyzyjności w firmie? przytaczasz przy tym stanowisko fakturzysty, mnie ono akurat nie interesuje ale jak to o czym teraz wspominasz wpływa tez na prace w innych działach? Co się dzieje na dziale handlowym? jest taki? Pytali jakiś czas temu o przedstawiciela, akurat taka oferta mi nie wpadła w oko

Lola

Zmiany decyzji? Względem czego? możecie pisać jaśniej? Jestem w podobnej sytuacji co poprzednik, nie wiem czemu dalej nie dopytał ale w czym w dziale handlowym zdarzają się największe problemy? pracownicy maja na nie jakikolwiek wpływ?

Renata
@Baśka

Dokładnie jest tak jak piszesz. Ale przecież motto tej firmy brzmi tak cytuje...,, Nikt nikogo na siłę nie trzyma '' Więc kto miał trochę ambicji dawno się zwolnił. Zostali jedynie ludzie mało zaradni życiowo bez kwalifikacji. Tacy co mają dużo do powiedzenia na górze a w gruncie rzeczy palce mają brązowe. Same rozwódki, rozwodnicy im się raczej nigdzie nie spieszy. A przy okazji napchają na chłodni kieszenie towarem

@Renata

Zaciekawiło to stwierdzenie o napchaniu kieszeni towarem. Są co do tego jakieś solidne dowody czy to jednak domysł jakiś? Zastanawiam się kto te braki sprawdza i czy występuje coś w rodzaju odpowiedzialności grupowej

Renata Nowy wpis

Elka

Zaciekawił mnie Ktoś tym zapytaniem czy można jedynie nocki robić. Jak to wpłynęłoby ostatecznie na zarobki? jak teraz stawka za noce jest liczona? I czy to możliwe, żeby cały etat tak robić? Chyba, że na część etatu też można?

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Lisowski Arkadiusz Lemon kandydat na stanowisko Ulotkarz ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Ktoś
Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Czy można pracować tylko na noce?

To jaka praca jest tutaj do wzięcia? Żadnego ogłoszenia nie znalazłam, ale czytam, że kobiety przebierają tu warzywa i owoce, tak? ile można zarobić na godzinę teraz, kiedy taka drożyzna po sklepach? Jakieś paczki owocowo-warzywne dla pracowników są od czasu do czasu?

Xyz
@Ewa

Nie ma paczek owocowo warzywnych to nie Caritas ani Mops. A ile Pani chciałaby zarobić skoro jak Pani wspomniała taka drożyzna w sklepach. Jaka stawka Panią interesuje?. Uważa Pani, że ktoś Poda stawkę?

Jeśli kasa nie jest podawana wprost to czy wtedy należy się spodziewać państwowego standardu? Czy natomiast o samych warunkach ktoś coś wie? warto przyjść chociażby przezimować?

A skąd wiadomo o tych pieniądzach? Zastanawiam się jaki może być na to ewentualny dowód? Ile się zarabia tak na oko i za jaki konkretnie umowny zakres obowiązków?

kierowca

cześć nie wiem kto pisze te opinie i w jakim niby celu robota jak robota raz lepiej raz gorzej swoje trzeba zrobić ludzie sie zmieniają tez jak wszędzie normalne ze jak kto znajdzie coś lepszego to zmienia wiec jaka rotacja jest co jak co przynajmniej kasa jest zawsze na czas! nie ma co narzekać chociaż zawsze mogłoby byc lepiej

Mati
@kierowca

Opinie piszą osoby które pracują bądź pracowały w tym czymś w takim celu żeby wyrazić swoją opinię.W sumie po to jest ta strona czy nie? Ja osobiście pracowałem jakiś czas temu i nie mam dobrego zdania na temat tej firmy i człowieka w głupiej czapce udającego kierownika i całej reszty tych(usunięte przez administratora) pracujących w biurze biorących grubą kasę za pierdzenie w stołek. Gdzie ludzie na magazynie ciężko pracują , marzną i nie usłyszą dobrego słowa tylko same zemsty i obrażanie. Brud smród i zimno i wszędzie (usunięte przez administratora)kotów.

@kierowca

No a co byś zatem poprawił skoro już tak piszesz? Kasa na czas a co z wysokością stawek? Czy one z czasem także mogą robić się lepsze? Co roku na przykład jakieś podwyżki standardowo wpadają?

Roman

To co się tam dzieje to jest jedna wielka porażka,kto tam pracował to mówi prawdę o tej firmie. To jest prawda że ludzie przychodzą do pracy i uciekają przez płoty,bo jest tam jeden koleś który myśli że pozjadal rozumy i jest (usunięte przez administratora) w tym co robi,a jak przychodzą nowi to się nie potrafi odezwać i pomóc innym.A jest osobą taką samą jak reszta pracowników nie ma żadnej funkcji więc nie ma się co dziwić że tam zawsze będzie brakować ludzi.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Lisowski Arkadiusz Lemon?

Czy ktoś wyjaśni właśnie sprawę tej całej pracy w nocy, bo nie bardzo rozumiem? Niby tak jest napisane, a widzę, że siedziba za to może się kontaktować od 7 do 14. Przedział 7 godzin? Ludzie tam nie pracują na ósemki?

Hela

Witam mam pytanie odnośnie pojawiającej się dosyć często oferty na Fakturzystkę bo coś mało piszecie? Czy warto składać CV jak przebiega rekrutacja jakieś zarobki?

Julia

@Dana chodzi o to ogłoszenie Fakturzystka (praca w nocy)?? Może ktoś się tam zgłosił już do firmy i miał rozmowę "na żywo"? Co wynegocjował, jakie zarobki są i dodatki za pracę w nocy?

Dana

Pojawiło się ogłoszenie na fakturzystke. W jakim przedziale są zarobki? Czy praca faktycznie ponad 8 godzin ? Od której się zaczyna?

Jaka jest umowa w firmie Lisowski Arkadiusz Lemon? Wiecie, czy jako Przedstawiciel Handlowy zatrudniają na umowę zlecenie?

Czy firma Lisowski Arkadiusz Lemon kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Bond

Niestety nie kobiety zawsze zarabiały mniej.

Lisek

No tego by jeszcze brakowało żeby te gwiazdy miały tyle samo co my na godzinę. A kastę do (usunięte przez administratora) zrobią pochowają towar. Już dawno powinni ze dwie zwolnić bo zabierają nam pracę mamy mniej godzin za chwilę na paliwo nie zarobię Ochrzaniają się ciągle palą co paragon i jeszcze żrą całe noce wiecznie głodne Cytrynę to my potrafimy sami przebrać a natkę i koper można kupić gotowe

Sylwia
@Lisek

Aha? Ale Ty teraz oceniasz je personalnie a nie płciowo, prawda? To jaka ta różnica w pensjach tu w praktyce wychodzi? :/

Lisek
@Sylwia

No to cofnijmy się w czasie jest noc z 5/6 października nie ma pracy dla gwiazd przyszły no to coś trzeba robić zaraz pracownik administracyjno biurowy znajdzie im zdjęcie zaczynają cytryną która nie jest zła gorsze się wydawało na sklepy po cytrynie idą na paragony ktorych jest mało i kończą się po 2 my idziemy do domu a gwiazdy robią kolejną paletę cytryny Sześć i pół godziny pracy tylko gdzie lewy i gremlin na urlopie w międzyczasie przerwa 40 minut i siedem przerw na papierosy jeszcze nie ma rezerwisty zastępuje go Julian Gdzie sens gdzie logika a dojechać trzeba???????

xxx@

Uważajcie.Pracuje tam gość co lubi penetrować cudze żony.

księżniczka
@xxx@

Hej ludziska jakie wrażenia po imprezce integracyjnej ? Dla mnie bąba wybawiłam się super,aby więcej takich imprez.

kierowca
@księżniczka

Ja też bawiłem się super.Pozdrawiam wszystkich a ciebie księżniczko najbardziej i dziękuje za milą zabawe.Może to powtórzymy.

Ciapaty
@xxx@

On już teraz to chyba wszystkie penetruje aż zaczął od tego wszystkiego pić. Z drugiej strony ciekawe co ma w tym kubku i popija całą noc robiąc paragony!!!!????

Jak wyglądają aktualności firmy Lisowski Arkadiusz Lemon? Może jakiś pracownik nam je przybliżyć.

Aktualności wyglądają tak że w lutym dali aneksy do umów. A ziemniaki śmierdzą bo gniją Brakuje kierowców i to tak.

pracorobot

Witam co tu można powiedzieć 21:00 zaczyna się marsz robotów,dostajesz karteczke i jazda po magazynie w poszukiwaniu przedmiotów z karteczki i tak do 7:00 później zaczyna się mega ogarnianie magazynu i sprzątanie przed magazynem tak do 9:00 miesięcznie około 300 h na początek kasa to 2300 2500 zł pozdro dla wytrwałych wariatów z krainy owoców i pozdrowienia dla mega buraka wozkowego który ma fryzurę jak by wpadł pod kombajn

Genia
@pracorobot

Ten co wpadł pod kombajn to nieśubny aRKADIUSZA

Hi
@Genia

Zerwane więzi kolejny syn się odnalazł. Nawet widać podobieństwo i identyczny gust wózkowy i Arkadiusz mają tego samego stylistę. Chyba Jacykow:) A ten ciapaty to też syn?

xDDDDDDDD

Najgorsza firma do jakiej moze dolaczyc zarobki hahah magazyn zapiernicza za 2 ludzie omijajcie szerokim lukiem

Kris
@xDDDDDDDD

Chłopaki mówili że mają w miesiącu po 300 godzin to jest normalnie nienormalne. Roboty chyba tam pracują.

??????

Zwolniłem się z stamtąd kilka lat temu. A więc w dużym skrócie: praca tylko na noc nigdy nie wiesz o której skończysz, czasem nawet każą ci przyjść jeszcze z godzinę wcześniej i tak cały tydzień. Wyrabiasz 2 miesiące w 1 miesiącu. Wszystko kosztem twojego życia i wolnego czasu. Atmosfera ciężka, nerwowa, po prostu zwykłe (usunięte przez administratora) Starsi pracownicy rozmawiają z tobą , patrzą ci w oczy , a potem bez mrugnięcia okiem donoszą na ciebie , za plecami z ciebie szydzą i ubliżają ci itd.Jak nie podpasujesz kierownikowi to będzie cię gnoił na każdym kroku, poczujesz się jak jakiś śmieć. A potem jeszcze bez skrupułów będzie psuł ci opinie w oczach szefostwa, nawet kłamiąc i przekręcając fakty. Szefa nie interesuje ta cała sytuacja ,oby tylko pieniądze się zgadzały.Tak to wyglądało za moich czasów i nic się tam nie zmieni na lepsze.

@??????

To wszystko prawda byłem tam chwilę i widziałem.

Zostaw merytoryczną opinię o Lisowski Arkadiusz Lemon - Płock

• Jak się pracuje w Lisowski Arkadiusz Lemon?

Zobacz opinie na temat firmy Lisowski Arkadiusz Lemon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lisowski Arkadiusz Lemon?

Lisowski Arkadiusz Lemon
3.1/5 Na podstawie 34 ocen.
  • ul. Kostrogaj 14B
    09-400 Płock