Tomasz Nowy wpis

Wie ktoś w jakich godzinach się pracuje? Ile zmian? Może wiecie też coś na temat aktualnych ofert pracy w Lemon?

Igor Nowy wpis

@kris a komu się należy premia?

Pytanie Nowy wpis

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie Lisowski Arkadiusz Lemon?

Kris Nowy wpis
@Pytanie

Nie ma żadnego systemu jeśli chodzi o premie. Co prawda są ale bardzo niskie i nie dla wszystkich. Ci co donoszą na resztę dostają najwięcej. A jeszcze kilka dni przed wypłatą znajdzie się jakiś głupi powód żeby jej nie dać w ogóle.

??????

Zwolniłem się z stamtąd kilka lat temu. A więc w dużym skrócie: praca tylko na noc nigdy nie wiesz o której skończysz, czasem nawet każą ci przyjść jeszcze z godzinę wcześniej i tak cały tydzień. Wyrabiasz 2 miesiące w 1 miesiącu. Wszystko kosztem twojego życia i wolnego czasu. Atmosfera ciężka, nerwowa, po prostu zwykłe (usunięte przez administratora) Starsi pracownicy rozmawiają z tobą , patrzą ci w oczy , a potem bez mrugnięcia okiem donoszą na ciebie , za plecami z ciebie szydzą i ubliżają ci itd.Jak nie podpasujesz kierownikowi to będzie cię gnoił na każdym kroku, poczujesz się jak jakiś śmieć. A potem jeszcze bez skrupułów będzie psuł ci opinie w oczach szefostwa, nawet kłamiąc i przekręcając fakty. Szefa nie interesuje ta cała sytuacja ,oby tylko pieniądze się zgadzały.Tak to wyglądało za moich czasów i nic się tam nie zmieni na lepsze.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

xDDDDDDDD

Najgorsza firma do jakiej moze dolaczyc zarobki hahah magazyn zapiernicza za 2 ludzie omijajcie szerokim lukiem

Jak wyglądają aktualności firmy Lisowski Arkadiusz Lemon? Może jakiś pracownik nam je przybliżyć.

Młody

Zarobki mają niezłe (2000-2500) ale to kosztem wielu nadgodzin. Praca przez sześć dni w tygodniu, przeważnie na nocki. Trudno też o urlop. Innym słowem... Charówka za rozsądne pieniądze.

Wwwwwwwwwww
@Młody

2500 to rozodne pieniadze (usunięte przez administratora) wegetacja!!!!!!! Koślun wydaje tyle na 1 godzine

pracorobot

Witam co tu można powiedzieć 21:00 zaczyna się marsz robotów,dostajesz karteczke i jazda po magazynie w poszukiwaniu przedmiotów z karteczki i tak do 7:00 później zaczyna się mega ogarnianie magazynu i sprzątanie przed magazynem tak do 9:00 miesięcznie około 300 h na początek kasa to 2300 2500 zł pozdro dla wytrwałych wariatów z krainy owoców i pozdrowienia dla mega buraka wozkowego który ma fryzurę jak by wpadł pod kombajn

Genia
@pracorobot

Ten co wpadł pod kombajn to nieśubny aRKADIUSZA

jędrek

Do ręki

Koślun
@jędrek

Nie do buzi !!!

Koreczek

Czy warto aplikować do firmy? Jakie macie dodatki do pensji? Tak jakoś mało piszecie?

Aneta

@kierowca chętnie dowiemy się więcej na temat pracy w firmie. Często pracodawca organizuje dla Was imprezy integracyjne?

Tygrysek

SUPER !!!!! Pierwszy Polo markiet teraz Alma ,Piotr i Paweł no i po lemonie

snaki

A jest szansa na to, żeby teraz znaleźć zatrudnienie? Chyba nie było ostatnio żadnej oferty pracy. Dzięki

jakie ludzie plotki snują firma może i miała lekki kryzys po ogłoszeniu upadłości jednego z wiodących kontrahentów ale chyba jak wszyscy wiedza z każdym dniem przybywa nowych klientów wiec nie ma nic wspólnego z upadkiem jak piesze 111 Pozdrawiam

Księżniczka
@Pracownik

Jednego??? A Alma Piotr i Paweł to co???:):):)

coraz nizszych ,firma po malu upada

Pijta fanta

Prawdę powiadam Ile popracujesz tyle zarobisz, albowiem w Lemonie godzin ci dostatek

Mechanik

Witam wszystkich pracownikow ktorzy pracuja i nie pracuja u Arka.Ja pracuje 15 lat w tej firmie i jestem mechanikiem i kazdy mnie zna .I prosze was wszystkie swoje sprawy lozkowe i rozporkowe zalatwiajcie sobie prywatnie a nie na naszej stronie bo dla mnie to jest dziecinnie zalosne . Z powazaniem dla wszystkich pracownikow Lemon oraz Pana Wieslawa .Mechanik .

Gacek
@Mechanik

Dobrze prawisz Mort :-)

xxx@

antek czy dziekujesz tej z Maszewa Duzego tej Marysce

antek

Ja też bawiłem się super i dziękuje tej jednej za fajnie spędzony czas.

Wojtas

Tułacz i jak ogólnie po imprezie wrażenia bo dla mnie (usunięte przez administratora) dziewczyny super tańczyły ale jedna najlepiej

Wojtas

Ludziska jakie wrażenia po imprezie integracyjnej,bo dla mnie super wybawiłem się jak nigdy.

Zostaw merytoryczną opinię o Lisowski Arkadiusz Lemon - Płock

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Lisowski Arkadiusz Lemon
3.1/5 Na podstawie 34 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • ul. Kostrogaj 14B