Opinie o Kwarcsystem Sp. z o.o. w Rudna Mała

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Kwarcsystem Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kwarcsystem Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kwarcsystem Sp. z o.o. w Rudna Mała

Nie polecam Nowy wpis

Nie polecam firmy, praca ciężka,bez perspektyw rozwoju,w hałasie i smrodzie z chemikaliów.Właściciel chyba w ogóle nie inwestuje w rozwój technologiczny i automatyzację tej produkcji, wszystko jest tak prymitywne i zacofane, że stanęło w rozwoju chyba 50 lat temu,pomimo tego że właściciel co chwilę bierze dotacje na firmę o czym może świadczyć regularna zmiana nazwy firmy.Kwarcsystem,Sandeco,Qsand,Ecosand itp.Wynagrodzrnie też jest bardzo kiepskie.Z moich obserwacji wynika, że to chyba jedna z najgorszych albo i najgorsza firma w okolicy i na całej strefie.Nawet nie wiem czy komukolwiek można polecić pracę w tej firmie,według mnie to wyraźna strata czasu,zdrowia i nerwów za nędzną pensję...

Iwona Nowy wpis

Pisał ktoś że na hali w jednym momencie działa około 20 betoniarek które mieszają piasek przez co jest ogromny hałas i nie słychać nawet osoby obok, a co z odzieżą ochronną w takiej hali? Nie tylko same ubrania ochronne przed np piaskiem ale tez gogle i słuchawki, są one zapewnione?

Qsand i Sandeco

Teraz działa pod nazwą Qsand.Nie polecam pracy w tej firmie,dziennie trzeba spakować około 10ton workòw 25kg dodatkowo ułożyć na paletach.Piasek ma różne barwy i wiadomo że nie pakuje się cały czas tego samego,Na jednej palecie może być kilka rodzajów,po każdej zmianie barwy trzeba wyczyścić pakowaczke.Worki trzeba oczywiście ważyć na wadze.Codziennie przed pracą lub w czasie trzeba przyklejać naklejki na każdy worek z osobna,bywa że naklejki są źle wydrukowane i masz wtedy dodatkową robotę.Miesięcznie trzeba spakować około 200ton na hali straszny hałas i smród.Polecam przemyślec sprawę bo szkoda czasu i zdrowia za takie śmieszne pieniądze.

Xx Nowy wpis
@Qsand i Sandeco

Masakra.

Ehhh Nowy wpis
@Qsand i Sandeco

100% prawdy!Na hali w jednym momencie działało około 20 betoniarek, które mieszały piasek.Hałas był tak ogromny, że ciężko było usłyszeć osobę,która stała obok Ciebie.Do tego ogromny smród barwników.Pracuje się w systemie zadaniowym, codziennie dostajesz rozpiskę jaką ilość i co musisz spakować. Sprzęt na którym się pracuje jest dość prymitywny.Ogólnie tą pracę można nazwać sezonową,co prawda jest grono osób które pracuje tam po kilkanaście lat, pracują tam raczej chyba tylko z przyzwyczajenia.Szanse rozwoju prawie żadne, wynagrodzenie nie adekwatne do wykonywanej pracy i obowiązków.Komu można polecić pracę w tej firmie?Hmmm... Mało ambitnym osiłkom lub osobom, które mają "nóż na gardle" i potrzebują z braku laku przez chwilę coś dorobić.Temat jest naprawdę ciężki.

Daniel

Jeśli ktoś idzie do pracy w takiej firmie to przecież orientuje się co może robić. Po co te żale, chyba że brakuje chęci do pracy.

Qsand
@Daniel

No zawsze na spotkaniu o pracę można wejść na halę produkcyjną i zobaczyć jaki tam (usunięte przez administratora) Generalnie pracy tam nie polecam,za duży (usunięte przez administratora) i mała kasa,lecz jeśli komuś pasuje,niech próbuje.

Qsand
@Daniel

Ogólnie praca dla desperatów.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kwarcsystem Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?

@Pracownik Kamieniołomu, mógłbyś doprecyzować swoją opinię? Jesteś, jak rozumiem, nadal pracownikiem firmy Kwarcsystem? @były pracownik, a czy mógłbyś powiedzieć coś na temat możliwości rozwoju w firmie Kwarcsystem? Czy dla pracowników były (lub nadal są, jeśli dysponujesz takimi informacjami) organizowane szkolenia/kursy podnoszące kwalifikacje? Twoja opinia z perspektywy byłego pracownika z tak dużym stażem będzie dużą pomocą dla użytkowników forum.

Mimo że tam już nie pracuję muszę napisać że większość poniższych opini to bzdury. Pracowałem na produkcji ponad 10 lat, normy nie są wyśrubowane, spokojnie moża mieć dwie godziny luzu. Oczywiście jest to praca dla normalnych, sprawnych, średnio obrotnych facetów, niestety NOWI młodzi pracownicy nie przywykli do prostej pracy fizycznej... Atmosfera jest naprawdę ok. Pracuje teraz w dużym koncernie międzynarodowym i coraz częściej chciałbym wrócić do tej małej polskiej firmy na podkarpaciu.

Pracownik Kamieniołomu
@były pracownik

Wracaj! Worki już czekają ,atrakcyjna pensja również. Hałas i smród na hali też się nie zmienił podobnie jak pensja.

x-x

Nie polecam firmy.Głupie normy i aktualnie pensje spadły.

ciekawy

witam. Poszukuję technologii barwienia piasku więc jeżeli są jacyś niezadowoleni pracownicy z taką wiedzą (i nie są związani umową o poufności) to zapraszam do kontaktu :-) [usunięte przez moderatora]

tak tak na produkcji fajne chłopaki ale kadra w wydaniu [usunięte przez moderatora] to żenada. Trzymać się z daleka od tej firmy.

ines

Kwarcsystem... firma zagadka - nigdy nie wiadomo co cie może spotkać... Ludzie w biurze ogólnie spoko - zdarzaja sie nieszczerzy i kopiący dołki - ale jak się nie wdaje w żadne knucie i ploty tylko sie robi swoje to idzie wytrzymać. Co do prdukcji - mam dobre zdanie - fajne, uczynne chłopaki, ale bardzo cięko pracują.

tyko

Może i tak było ale już nie jest, jedno wielkie gówno. MAŁE pieniądze. Okropna atmosfera pracy. Śmiem twierdzić że najgorsza kadra na podkarpaciu, niewykształcona, zabufiona i debilni po prostu ludzie. Połowa do wymiany. Mam na myśli oczywiście administrację, bo ludzie na produkcji są normalni.

Zostaw merytoryczną opinię o Kwarcsystem Sp. z o.o. - Rudna Mała

Kwarcsystem Sp. z o.o.