Talke Polska Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Talke Polska Sp. z o.o.

Lidia

W tej chwili jedyną ofertą pracy, jaką można odnaleźć w sieci to praca na stanowisku Kierowcy w Transporcie Międzynarodowym. Ktoś może opowiedzieć o warunkach pracy i zatrudnienia w praktyce?

ypo

Aktualnie jest u nich rekutacja na stanowisko jako Kierowca w Transporcie Międzynarodowym, tylko to jest oferta na Wrocław, wiec tylko z tego mista przyjmuja zgłoszenia.

wojt

kolego misza nie bierz do siebie tego co oni piszą w swoim ogłoszeniu na pracuj.pl alfred talke podaje system pracy 3/1, podstawa pewnie najniższa ale nic o niej nie piszą takze pewnie tak jest do tego minimum 46 euro dieta razy 21 dni to w przeliczeniu z 1300zł podst.+ 46e razy 21 dni, średnio = wychodzi 5300zł za 3 tyg to nie najgorzej jak na pl oddział za 3 tyg pracy i piszą ze gwarantują pełne 7 dni w domu także wiadomo jak jest w pl, a ci co piszą że siara itp jak wszędzie to sam sobie odpowiedz pewnie tak twiedzą a pracują, jak się chce zarabiac więcej to 3eba się nauczyć w stoopniu kom. niemieckiego lub ang., choć w de nie jest dużo więcej ale od całej kwoty u niemiaszka masz składkę odprowadzaną do de socjalu emerytura itp pozdro

wojt

Kark kolego tutaj tylko nauczyli się pisac zarabiam 8, 9, 11 tysięcy i że teraz siara jak wszędzie ale ten co pisze to pewni ostro dalej pracuje zamiast ktoś napisać coś konkretnie to sam widzisz kolego to nie forum by komuś pomóc konkret odpowiedzieć tylko banda gandalfa się zebrała i pisze co im ślina do papy przyniesie pozdro

piotr

witaj czy dalej pracujesz w Talke , możesz powiedzieć cos więcej, właśnie szukam pracy.

piotr

Witam,czy może ktoś powiedzieć jakie sa teraz zarobki w Alfred Talke i jak się tam dostać do pracy.

mike

kiedys moze tak teraz siara jak wszedzie indziej szkoda czasu moze do mlodych i naiwnych

Zibi
@mike 12.05.2014 19:08

chyba w 3 miesiące ;) :P :D

czytajacy

ja tam zarabiam 11 tys

kier

tak tak kasa jest ok 8-10tys +premia,pod warunkiem ze nie jestes kierowca

robol

czleku zarobki to tu sa mega 8tys.

KARK

Witam czy mozecie cos powiedzeć więcej o tej firmie jakie zarobki jak system pracy itp. Z gory dzięki

ktos

nie gadaj

no no

co ty powiesz ?

bez komentarza.....

Zostaw opinię o Talke Polska Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Talke Polska Sp. z o.o.