Util-Pasz S.C. Andrzej Sójka

Szczukowice

Opinie o Util-Pasz S.C. Andrzej Sójka

Karolina

Poprzednie wpisy sugerują na kiepskie prosperowanie firmy, jednak nie znalazłam żadnych informacji na temat jej likwidacji. Czy ktoś z was ma informacje na temat jak działa firma obecnie? Dla osób chcących podjąć zatrudnienie w Util-Pasz będą to cenne informacje.

kam

Ale niec chyba nie zaszkodzi jak ktoś z was pojdzie i zapyta o podwyższkę, to leży też w waszym interesie skoro nie macie sobie nic do zarzucnia i dobrze wykonujecie swoją pracę.

TakiO

Dobre... Jaka nazwa taka firma, to fakt Brawo Util !

młody

Kupują jak jest cena ok a teraz zboże słabo stoi i nie ma widoków na podwyżki więc nikt się nie wychyli...

firma

jaka nazwa, taka firma

martin

to że czasami brak jakichkolwiek odp nie zawsze musi od razu świadczyć o tym, że firma nie istnieje.. nie znalazłem takich informacji na ich temat.klienci korzystający z usług wypowiadają się dobrze o firmie więc jest ok. ale chyba w związku z tym, że jest to firma raczej mała, prywatna to zbytnio współpracy z nimi jako pracownik to nie ma..

samir

UTIL-PASZ jest firmą mającą ponad 20 letnie doświadczenie w produkcji środków żywienia zwierząt i z tego co widać po ich aktywności na rynku to póki co nie mają zamiaru zwijać swoich zabawek ( czytaj interesu). Po za tym własnie radzą sobie naprawdę dobrze ostatnimi czasy, więc nie ma nawet ku temu podstaw

Jar-pasz

Współpracujemy z Util-paszem od kilku lat nie mamy żadnych zastrzeżeń do oferowanych przez nich produktów ,najlepszym dowodem na to jest brak reklamacji na oferowany przez nich towar .

ZZZ

SZKODA GADAĆ POLECAM POSZUKANIE INNEJ FIRMY BO TA NIEDŁUGO JUŻ ZOSTANIE NA RYNKU

do Ewy

Ja też z nimi handluję i nigdy mnie nie oszukali, to bardzo uczciwi ludzie i złego słowa na nich nie można powiedzieć

ewa

Co znaczy oszukany towar? Proszę o więcej informacji bo handluję z nimi?.

JAN

Drogi Wiesiu. Muszę Ci powiedzieć, że współpracuję z firmą UTIL-PASZ już od bardzo dawna. Stwierdzam, że pracują tam bardzo kompetentne osoby. Współpraca układa nam się bardzo dobrze i nie mogę złego słowa powiedzieć na TĄ FIRMĘ.

oszukany

Uważajcie na tą firmę, nie kompetentni ludzie a do tego sprzedają oszukany towar!!! Uciekać jak najdalej!!!

kp

WIESIO dlaczego uważasz, ze to [usunięte przez moderatora] ? Mam takie same doświadczenia z nimi i szukam kogoś kto jeszcze się na nich poznał?

zuza

wiesio - 2012-09-24 12:51:04 [usunięte przez moderatora] -zdecydowanie omijajcie tę firmęMam pytanie. Chciałbym nawiązać współpracę z tą firmą. Proszę o informację dlaczego tak sądzisz i co jest nie tak? Sprawa bardzo pilna. Proszę o szybka odpowiedz

wiesio

[usunięte przez moderatora] zdecydowanie omijajcie tę firmę

Zostaw opinię o Util-Pasz S.C. Andrzej Sójka - Szczukowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Util-Pasz S.C. Andrzej Sójka