Casinos Poland Sp. z o.o. Kasyno w Hotelu HP Park Plaza

Opinie o Casinos Poland Sp. z o.o. Kasyno w Hotelu HP Park Plaza

Fuks

Firma niby na wysokim poziomie ale nowych pracowników często traktują jak coś gorszego, praca w stresie i w atmosferze mobbingu (własnie mają sprawę w sądzie) a także nie szanują doświadczonych pracowników chyba że ktoś lubi być wazeliniarzem i pozwoli zrobić z siebie idiotę ja starałem się przeciwstawiać temu i w końcu wykorzystali trudną sytuacje finansową firmy i zwolnili mnie po 18 latach niby redukcja etatów. także nie liczcie na dobre zarobki bo chyba powoli bankrutują

Zostaw opinię o Casinos Poland Sp. z o.o. Kasyno w Hotelu HP Park Plaza - Wrocław

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Casinos Poland Sp. z o.o. Kasyno w Hotelu HP Park Plaza