Hamacher Logistik Polska Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Hamacher Logistik Polska Sp. z o.o.

jan

Kochani a jak jest dzisiaj? czy coś sie zmieniło?

Paulina

@żona, bardzo dobrze, że o tym piszesz. To bardzo ważne kwestia, a Twoja opinia będzie cenna dla przyszłych kandydatów.

Manio

No to rzeczywiście jesteś na dobrej drodze @julek. Powodzenia!

nowy

dla mnie też super!

żona

Firma nadal na tym samym poziomie, czyli wg mojej i męża oceny dobrym+. Cudów może nie płacą, ale przyzwoicie, w porównaniu do rynku, to wypadają po środku. Miła atmosfera, jasne warunki zatrudnienia, zero problemów z urlopami i przerwami, tydzień przerwy to tydzień przerwy, a nie prawie tydzień, jak u innych pracodawców. Wysoka kultura osobista przełożonych i zero chamstwa - tak można podsumować pracę w tej firmie z punktu widzenia pracownika z ponad 6-letnim stażem pracy w tej firmie.

maly z łosiem

Kolego odnoszę takie samo wrażenie, niestety.

MArcin

co nowego w firmie widzę ogłoszenia na etransport, ze szukają kierowców widziałem ich zestawy na francji ( nawet często ) ale nigdy z żadym kierowcą nie miałem okazji porozmawiać

koko-loko

a mi się tam dobrze pracuje!

kierowca

proszę o konkretne info na temat tej firmy rozmawiałem dzisiaj z jakimś gościem od nich - tylko konkretnie bez ściemniania najlepiej tacy którzy pracują już tam parę lat bo podobno tacy tez tam są

kierowca1949

Jeżeli komuś odpowiada praca za 8 EUR. diety dziennie to polecam.poza tym co 2-3 miesiące podpisuje się aneksy do umowy.Nikt nie wie za jaką stwke będzie pracował. Poprostu firma cudów.

Kierowca 1971

Witam!Panowie w firmie coraz większe dno! Szefowa wprowadza nowe zasady. Oczywiście na swoją korzyść , Kierowcą pod górę! firma jedzie po jezdni pochyłej!!! myślę że bedzie zatrudniać kierowców za wschodniej granicy.

szukający pracy

jak jest w tej firmie jaka atmosfera ile zarobki wynosza

mon

a mi się podoba w firmie!

Witam. Wymiana taboru fizycznego(kierowcy)nowi mniejsze wymagania mają a stara kadra za dużo wymaga i to jest solą w oku firmy . Nic ciekawego DHL w wielkim tego slowa znaczeniu i nic po za tym.Firma niby mała miało być jak w rodzinie ,(usunięte przez administratora)

byly pracownik

szkoda czasu na te firme.stracilem tylko czas....

zawidziony

mialo byc tak dobrze,ludzie zmieniaja sie jak rekawiczki.jest duzo obietnic i mydlenia oczu! ludzie nie dajcie sie zwiesc.

byly

bylo fajnie choc czesto padalo,malo sie spalo i z..........o

kierowca71

witam, spieprzyło się w chamacher Poznan (usunięte przez administratora)

on

witam ucinaja diety za 3 tyg bylo 840 euro teraz placa nawet 790 to skandal maja gdzies kierowce ,kierowca sobie da rade

jax

witm w hamacher mydlą oczy ze jest dobrze a ogólnie nie jest fajnie praca dhl i rozbite diety na 30euro i 12 za spanie aucie za nie zawsze w nim spisz podstawa 1400 zl

dd

i znowu jest dobrze i wszystko gra

wtajemniczony

Sylwia..... Firma ma siedziebę w poznaniu i przy granicy z NL w Gronau :) to tylko zbieżność nazw frm.... Pozdro :)

Witam. Było fajnie jeszcze w zeszłym roku.Za czasów pseudo kierownika wszystko się zmieniło. zarobki jak wszędzie a o podwyżkach mozna zapomnieć. praca typu DHL kilka i kilkanaćsie rozładunków i tyle samo rozładunków. kierunki głównie F,NL,B,L,D

Polecam prace w tej Firmie, Wszystko gra i miła atmosfera !!!!!!!

mik

Potwierdzam to brdzo dobra i solidna firma!

Zostaw opinię o Hamacher Logistik Polska Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hamacher Logistik Polska Sp. z o.o.