Plus kadra

Łódź

Plus kadra
1 13

Opinie o Plus kadra

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

blondi

Nie polecam tej agencji pracy , gdyż wypłaca wynagrodzenie jakieś śmieszne grosze a ludzie nie mają za co żyć za 160 godzin pracy wynagrodzenie to 930 zł nie odbierają telefonów tylkjo jeden na drugiego patrzą nie interesują się ludzmi których mają pod sobą z decydowanie nie polecam tej firmy!!!!!!

Bożena

Przypominam, że ten wątek dotyczy pracy w firmie Plus kadra w Łodzi. @Marcin T, rozumiem że aplikowałeś na stanowisko w Mielcu. Jakim stanowiskiem byłeś zainteresowany? Piszesz, że podejście do potencjalnego pracownika jest karygodne - czy możesz rozwinąć jeszcze swoją wypowiedź? Co konkretnie masz na myśli?

Nico

Plus kadra Mielec. Przychodzisz do tego malego biura i pytasz o kobiete ktora nie raz dzwonila w sprawie pracy. Jakas inna mowi ci zebys poczekal obok przy stoliku. Czekasz sobie 10 min a moze i 15. One tylko.gadaja miedzy soba i przegladaja segregatory. Ty nadal czekasz bo traktuja cie jak niewidzialnego. Wychodzisz a one nie zwracaja uwagi. Co za chamstwo i brak kultury. Mysla te piz** ze ratuja komus zycie zalatwiajac marna prace jak dla niewolnika czy wieznia. Co za baby tam pracuja w tym Mielcu. Ktos sie zainteresuje z przelozonych??? A moze lepiej jakby PIP sie zainteresowal albo UOKiK? Pozdro.

Marcin T.
@Nico 17.11.2017 22:27

Jeszcze narzekaja, ze tyle tych CV i motywacyjnych, ze musza tyle papierów przegladac. Chyba tam za kare pracuja heh. Podejscue do potencjalnego pracownika jest karygodne. Olewanie i traktowanie z pogarda. Chodzi o Mielec.

zautomatyzowany czlowiek

PLUS KADRA - zatrudnia dla innych agencji pracy tymczasowych, taki łańcuch pośredników, a praca w zakładzie m.in NP Polska lub Lear Corporation albo podobnej fabryce w Tychach, Czechowicach, Czeladzi. Realia: - jedna stawka umowna, najniższa możliwa w naszym kraju - brak innej stawki dla nadgodzin sobót i niedziel. - umownie praca na konkretnym stanowisku, później rzucają gdzie popadnie, a także na inne zakłady pracy. - umownie praca na dwie zmiany dzienne, kolejno zmuszają do pracy w nocy bez dodatku nocnego, bo coś takiego oczywiście nie funkcjonuje w firmie QRS lub Plus Kadra. Pisząc treściwie i z zamiarem podsumowania owych kwestii możliwości wystawienia opinii o agencji pracy tymczasowej QRS i Plus Kadra (umowa wyłącznie zleceniowa - jest praca lub jej nie ma, mimo zapewnień umownych i w rozmowach o jej nadmiarze - dzisiaj jest praca, a jutro jej nie ma), informacja o trybie pracy na konkretną godzinę jest z dnia na dzień (mimo innych zapewnień przy rozmowie i umownych). Jak "Medaliony" Nałkowskiej nadają, to "Ludzie ludziom zgotowali ten los." - wszyscy to znamy i każdy brnie w to dalej, nikt nie przestrzega, tylko materialnie uwzględnia swój zasób, nie licząc się z etyką humanizmu, lub osoby są pochłonięte komercją i nie mają możliwości uwzględnienia w sobie wyższych celów, aniżeli przyziemne gromadzenie dobra materialnego za wszelką cenę. A skoro demokracja, to gdzie analityczna sfera państwa wobec "winno się nawet rzec nielegalnie" działających instytucji jak QRS i Plus Kadra. Tylko nie mogę napisać o braku legalności, bo w Polsce jest to respektowane po prostu ;).

Mmmrrrrr

Co za posrenictwa pracy. Dobrze że sa fora i można się dowiedzieć. Warto odwiedzać fora. Heh. Przy szukaniu pracy. Miałem z podobnym pośrednictwem pracy styczność.

punisher

miał być dzisiaj przelew i nie ma o co kurcze chodzi???? pracowałem w redanie

Mika
@punisher 19.08.2016 19:35

Witam, mam pytanie, czy dostałeś w końcu pensje? Ja od przyszłego tygodnia mam zacząć współprace z nimi i teraz się obawiam

Rafał

No ja dzisiaj powinienem dostać wypłatę ale zasłaniają się tym że im klient nie zapłacił, tylko co mnie to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] obchodzi!

zły
@Rafał 19.02.2016 16:55

Plus Kadra [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] oszuści chcesz popracować za darmo to aplikuj

byly pracownik

http://www.mojegotowanie.pl/przepisy/warzywa/salatka_penne_z_tunczykiem i tyle w temacie. 6 miesiecy walki pieniedzy za prace nie ma..UNIKAC JAK OGNIA

Zostaw opinię o Plus kadra - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Plus kadra