Plus kadra

Opinie o Plus kadra

Zenon

Tragedia jak wszędzie ... olewka totalna ze strony agencji

@Zenon 20.09.2018 17:47

Co masz na myśli? Chodzi Ci o nikły kontakt czy też brak kontaktu ze strony firmy? A może mówisz o czymś innym? Czy próbowałaś osobiście skontaktować się z Plus Kadrą jeśli nie byłaś usatysfakcjonowana danymi sytuacjami? Czekamy na Twoją opinię.

PlusKadraKatowice

To jest kpina! Plus kadra w Katowicach zapewniała pracę dla mnie i dwóch znajomych mi osób. Zrezygnowałyśmy z pracy żeby iść do pracy od nich. Miałyśmy iść w poniedziałek po czym pani zadzwoniła do mnie w piątek ze pracy jednak nie ma i że umowy można potargac! To jest jakiś żart! Ludzie im zaufali, zrezygnowali ze starej pracy a teraz zostają o niczym! Wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd!

Katowice biuro
@PlusKadraKatowice 24.08.2018 09:43

Witam niestety to klient zrezygnował z pracowników z dnia na dzien proponowałam inna prace na 3 zmiany Ale panie zrezygnowały z niej w tej samej miejscowości jedna a potem drugą dalej były dwie pracę. Od zaraz. Dla pań ale nie chciały panie. Wiec proszę nie mówić o wstydzie bo to nie firmy wina. Ja chciał pomóc a jak pomocy się nie chcę to trudno.

Aaaaaa

PlusKadra Katowice dzięki wam jestem teraz bezrobotna zrezygnowalam z pracy aby przez wasza firme pracowac podpisalam umowe z wami w srode a w piatek dzwonicie ze tej pracy juz nie ma. Ja sie kur...co mam teraz zrobic?

Bożena

@Worker, jeśli czułeś się niekomfortowo podczas rozmowy z pracownicami czy próbowałeś zwrócić im uwagę? Może udało Ci się wyjaśnić tę kwestię? Warto rozmawiać jeśli mamy czujemy się urażeni zachowaniem osób trzecich, nie uważasz? Na forum niewiele osób będzie w stanie rozwiązać Twój problem.

Nico

Plus kadra Mielec. Przychodzisz do tego malego biura i pytasz o kobiete ktora nie raz dzwonila w sprawie pracy. Jakas inna mowi ci zebys poczekal obok przy stoliku. Czekasz sobie 10 min a moze i 15. One tylko.gadaja miedzy soba i przegladaja segregatory. Ty nadal czekasz bo traktuja cie jak niewidzialnego. Wychodzisz a one nie zwracaja uwagi. Co za chamstwo i brak kultury. Mysla te piz** ze ratuja komus zycie zalatwiajac marna prace jak dla niewolnika czy wieznia. Co za baby tam pracuja w tym Mielcu. Ktos sie zainteresuje z przelozonych??? A moze lepiej jakby PIP sie zainteresowal albo UOKiK? Pozdro.

Marcin T.
@Nico 17.11.2017 22:27

Jeszcze narzekaja, ze tyle tych CV i motywacyjnych, ze musza tyle papierów przegladac. Chyba tam za kare pracuja heh. Podejscue do potencjalnego pracownika jest karygodne. Olewanie i traktowanie z pogarda. Chodzi o Mielec.

Worker
@Marcin T. 17.11.2017 22:30

To prawda. Kobiety tam pracujące są chamskie na maksa! Miny jakby siedziały tam za karę, jedna z nich darła się jak przekupa na targu. Jak można tak lekceważyć ludzi, przeklinać przy nich?! To się nazywa obsługa klienta? Dno! Omijajcie to miejsce z daleka! (Mielec)

Bożena

@blondi, czy próbowałaś wyjaśniać tę sytuację z firmą Plus kadra? Czy jako pracownik realizowałaś swoje obowiązki zgodnie z umową, rzetelnie i sumiennie? Jak uważasz, dlaczego taka sytuacja wystąpiła? Niezależnie od przyczyn, zawsze warto szukać porozumienia. Przecież każdemu z pracowników powinno zależeć na dobrej współpracy.

blondi

Nie polecam tej agencji pracy , gdyż wypłaca wynagrodzenie jakieś śmieszne grosze a ludzie nie mają za co żyć za 160 godzin pracy wynagrodzenie to 930 zł nie odbierają telefonów tylkjo jeden na drugiego patrzą nie interesują się ludzmi których mają pod sobą z decydowanie nie polecam tej firmy!!!!!!

Bożena

Przypominam, że ten wątek dotyczy pracy w firmie Plus kadra w Łodzi. @Marcin T, rozumiem że aplikowałeś na stanowisko w Mielcu. Jakim stanowiskiem byłeś zainteresowany? Piszesz, że podejście do potencjalnego pracownika jest karygodne - czy możesz rozwinąć jeszcze swoją wypowiedź? Co konkretnie masz na myśli?

zautomatyzowany czlowiek

PLUS KADRA - zatrudnia dla innych agencji pracy tymczasowych, taki łańcuch pośredników, a praca w zakładzie m.in NP Polska lub Lear Corporation albo podobnej fabryce w Tychach, Czechowicach, Czeladzi. Realia: - jedna stawka umowna, najniższa możliwa w naszym kraju - brak innej stawki dla nadgodzin sobót i niedziel. - umownie praca na konkretnym stanowisku, później rzucają gdzie popadnie, a także na inne zakłady pracy. - umownie praca na dwie zmiany dzienne, kolejno zmuszają do pracy w nocy bez dodatku nocnego, bo coś takiego oczywiście nie funkcjonuje w firmie QRS lub Plus Kadra. Pisząc treściwie i z zamiarem podsumowania owych kwestii możliwości wystawienia opinii o agencji pracy tymczasowej QRS i Plus Kadra (umowa wyłącznie zleceniowa - jest praca lub jej nie ma, mimo zapewnień umownych i w rozmowach o jej nadmiarze - dzisiaj jest praca, a jutro jej nie ma), informacja o trybie pracy na konkretną godzinę jest z dnia na dzień (mimo innych zapewnień przy rozmowie i umownych). Jak "Medaliony" Nałkowskiej nadają, to "Ludzie ludziom zgotowali ten los." - wszyscy to znamy i każdy brnie w to dalej, nikt nie przestrzega, tylko materialnie uwzględnia swój zasób, nie licząc się z etyką humanizmu, lub osoby są pochłonięte komercją i nie mają możliwości uwzględnienia w sobie wyższych celów, aniżeli przyziemne gromadzenie dobra materialnego za wszelką cenę. A skoro demokracja, to gdzie analityczna sfera państwa wobec "winno się nawet rzec nielegalnie" działających instytucji jak QRS i Plus Kadra. Tylko nie mogę napisać o braku legalności, bo w Polsce jest to respektowane po prostu ;).

Mmmrrrrr

Co za posrenictwa pracy. Dobrze że sa fora i można się dowiedzieć. Warto odwiedzać fora. Heh. Przy szukaniu pracy. Miałem z podobnym pośrednictwem pracy styczność.

punisher

miał być dzisiaj przelew i nie ma o co kurcze chodzi???? pracowałem w redanie

Mika
@punisher 19.08.2016 19:35

Witam, mam pytanie, czy dostałeś w końcu pensje? Ja od przyszłego tygodnia mam zacząć współprace z nimi i teraz się obawiam

Rafał

No ja dzisiaj powinienem dostać wypłatę ale zasłaniają się tym że im klient nie zapłacił, tylko co mnie to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] obchodzi!

zły
@Rafał 19.02.2016 16:55

Plus Kadra [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] oszuści chcesz popracować za darmo to aplikuj

byly pracownik

http://www.mojegotowanie.pl/przepisy/warzywa/salatka_penne_z_tunczykiem i tyle w temacie. 6 miesiecy walki pieniedzy za prace nie ma..UNIKAC JAK OGNIA

Zostaw opinię o Plus kadra - Łódź

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Plus kadra