Zeco Systemy Ochrony Mienia Sp. z o.o.

Wrocław

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 3 ocen.

Opinie o Zeco Systemy Ochrony Mienia Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zeco Systemy Ochrony Mienia Sp. z o.o.

keraw

Ciekawe jak zareaguje ZECO na nową ustawę-minimalna stawka godzinowa 12 zł na godzinę hmmm...brutto odczywiście

Jan
@keraw 01.02.2016 08:14
Ciekawe jak zareaguje ZECO na nową ustawę-minimalna stawka godzinowa 12 zł na godzinę hmmm...brutto odczywiście...

13

Paulina

Rozważacie podjęcie pracy w Zeco Systemy Ochrony Mienia Sp. z o.o.? Na stronie internetowej firmy znajdziecie aktualne oferty pracy: http://www.zeco.com.pl/CMS/praca/praca.html Jak oceniacie Zeco Systemy Ochrony Mienia Sp. z o.o. jako pracodawcę?

ypop

teraz na ochrone sporo osób potrzebują nowych z tego co widze.

norman58

Ciekawe kto naprawdę to pisze, bo chce się śmiac.......

alexwasp

witam... pracowałem w zeco i powiem szczerze że na początku byłem zachwycony... dostałem doświadczonego partnera który mnie wiele nauczył(byłem młody;-) wszystko wydawało się super aż pewnego dnia dyrekcja zdecydowała się na wymianę samochodów na nowe(super, pomyśleliśmy) i cóż nagle przestało być super, okazało się bowiem że zlikwidowano nam dodatek za licencję, dodatek za broń a nawet za wyjście z bazy bez czapki na głowie kiedy od razu wsiadaliśmy do samochodu interwencyjnego zabierano nam premię w wysokości 50zł.... plusy były takie że nigdy z wypłatą firma się nie spóźniła minus był taki że wypłata była co raz to mniejsza(między innymi dlatego zrezygnowałem... dojazd do pracy godzina- do przełknięcia, niestety długie bo czsami 24h służby)świetna firma i praca dla młodych,gorliwych ludzi- koncerty, mecze ja prowadziłem nawet ochronę osobistą... generalnie pracę wspominam dobrze troszkę gorzej szefa ochrony a samą firmę? no cóż to bardzo subiektywne... dziś nie wiem jak tam jest

wściekły58

Boże jaka wspaniała firma.Może mi kolega odpowie jak taka uczciwa firma może zalegać ze spłatą swoich zobowiązań? Pomimo upływu terminu / 4; słownie cztery miesiące/pieniędzy nadal nie widzę a Pani Prezes udaje idiotkę i nie odpowiada na wezwania wysyłane przez prawników.Kto chce zwiedzić Wrocławski Sąd i zapoznać się z prawnikami ZECO proponuję się tam zatrudnić.Gwarantuję, że wcześniej czy później będziecie mieć taką okazję.

Mariusz

Zgadzam się z powyższą opinią. Miała się rozpaść po akcji w "jedynce", ale nadal działa i to już o czymś świadczy!

Bodyguard

Z tych błędnych i krytycznych wypowiedzi wnioskuję, że na temat tej firmy prawdopodobnie wypowiadają się osoby z konkurencji, które chcą popsuć jej opinię lub nie wiedzą zbyt dużo. Pracowałem w tej firmie kilka dobrych lat ( musiałem odejść ze względu na wyjazd za granicę) i mogę powiedzieć, że to najlepsza firma z jaką się spotkałem. Kadra pełna doświadczonych ludzi, a wynagrodzenia nie są wcale tak niskie (porównując z innymi firmami tej branży). Teraz jest pełno "firemek", które bawią się w te ochroniarskie, ale ich pracownicy nie mają pojęcia o tej pracy, a już tymbardziej nie posiadają żadnego doświadczenia-to wiem na pewno, bo pracowałem w takiej... nie wiem czy w ogóle można to tak nazwać- firmie. Jeśli już mówię o nowych działalnościach to proszę porównać te mieszczące się w małym budyneczku od kilku miesięcy, a firmę "Zeco", w budynku z najlepszymi standardami,działającą od wielu lat, która przez ten czas zdołała wyrobić sobie prawdziwie dobrą opinię. Ludzie wiedzą co

anonim

Banda wyzyskiwaczy ,stawka dla człowieka z ulicy na ciecia budowy to 3,50zł. Jaka firma taka płaca. Omijać, najgorsza firma tej branży w Wrocławiu.

Zostaw opinię o Zeco Systemy Ochrony Mienia Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zeco Systemy Ochrony Mienia Sp. z o.o.