Vanguard Sp. z o.o.

Janki

Opinie o Vanguard Sp. z o.o.

Janek

Niektórzy postanowili za wszelką cenę oczernić firmę. Może mieli problemy, może już nie pracują i teraz chcą dokuczyć?

anonymous

Witam Oszuści co nie znają podstawowych przepisów prawa pracowniczego , ich koordynator ochrony to kombinator i organizator "lewych pieniędzy", a ich inspektor to (usunięte przez administratora) bo zapewne bierze " działę od wspomnianego koordynatora.Próbują okradać z należnych pieniędzy pracowników, a gdy dają ciała jako zleceniodawcy to chętnie by nie zapłacili i zwalili winę za własne błędy na pracownika. Wspomniany koordynator podpisuje w imieniu pracodawcy " lipne umowy zlecenia w których reprezentantem jest ktoś inny a on podpisuje bez pełnomocnictwa i upoważnienia- sprawa dla dobrego śledczego lub " proroka" bo to jawne łamanie prawa

Agent Bolek

Mobing i nic wiecej szukanie winnych, gdy inspektor zawali obowiazki to wina jest po stronie pracownika. Umowa 24 na 48 nigdy nie jest przestrzegana, na ogol to 24 na 24. Stawka nie jasna, umowa podpisywana inblanco, wiec nie wiesz do wyplaty ile zarabiasz. W zadnym wypadku nie polecam

@Agent Bolek 11.09.2014 10:00

szczera prawda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

DIRI
@anonymous 28.10.2017 17:57
szczera prawda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Co wy opowiadanie bzdury umowa co rok jest wystawiana co rok dostaje wyraźnie ile otrzymam brutto z godnie z ustawą przed wypłatą dostaje (usunięte przez administratora) na którym jest wypisane jaki obiekt ,ile godziny,stawka za godzinę zgodnie z umową co dla Was jest nie jasne nie zgadzają się godziny nie odpisujesz i po temacie jasne bzdury które piszecie

Wodzu

Jestem w szoku że jeszcze oni istnieją, banda cfaniaków z wa-wy, pracujesz i się modlisz o wypłatę, jesteś duch przez 4 miechy bo nie istniejesz na umówię, czasami bysio wpadnie na kontrolę z alkomatem, ale nie po to żeby Ci powiedzieć, nie pijesz masz wypłatę, a nawet jak by cię złapali to nie masz umowy? Ubrałeś ich koszulę jesteś głupi facet

Weronika

Ostatnie komentarze są z ubiegłego roku. Czy od tego czasu w firmie zaszły jakieś zmiany? O czym warto byłoby powiadomić przyszłe osoby zainteresowane pracą w tym miejscu? Jak oceniacie Vanguard Sp. z o.o. jako pracodawcę?

wodzu

umowa zlecenie 6 miecha , się czeka ? a jak ci nie zapłacą to jedz do wawy ,h.. i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i kamieni kupa

migdas

Ktoś; dokłądnie ale widzisz każdy jest taki do przodu tutaj.Nikt nie ma odwagi wprost porozmawaic bez zbednych nieporozumien by sbie wszystko wyjasnic wtedy ci sie lepiej pracuje a atmosfera w pracy jest bardzo ważna.

Ktoś

Myślę, że trzeba rozmawiać z przełożonymi i jasno komunikować swoje potrzeby, praca w ochronie,jak praca w ochronie niskie stawki,nie uprzedzać się, pytać

agent waw

Natępny nie zadowoly pewnie trzeba pracować a nie leżeć co za ludzie nie rozumiem tego .

Bzyk

DZIADOSTWO !!! - nie polecam/doświadczony

agent waw

Każdy z was narzeka ja prosiłem o umowę otrzymałem jeśli jest problem dzwonie do przełożonego i załatwia każda sprawę . Co znaczy tyra się nie rozumiem jeśli ci nie odpowiada zawsze można zrezygnować nikt cie nie trzyma na siłę . Każdy z was chciał by leżeć i brać wynagrodzenie oraz najlepiej pisać totalne bzdury. Jakiś czas temu pewna osoba odchodziła z firmy z dnia na dzień i nikt nie robił problemu wręcz przeciwnie . Jeśli jesteście tacy mądrzy to powiedzie mi czemu ludzie pracują w tej firmie po 4,5 lat a nawet dłużej takich poznałem .

@agent waw 13.12.2015 22:43

kim jesteś ? chyba jednym z nich.

marsilio

Firma taka jak wiele innych i to jest najgorsze, że to wszystko jedno dziadostwo

maD

chcesz pracować jak niewolnik to się ,zatrudni firma lipa z pod Warszawy , umowa ? jaka ? kto z was mam jakaś umowę z nimi ? cwaniaki i tyle

pantora

pracuje od prawie roku a umowy zlecenia nie widze zbliza sie pit i cisza co to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za firma pracuje na obiekcie ktorego szefa znam od lat i chyba ba napewno mu to przekaze a wtedy firme zmieni

agen waw

Pracowałem w innej firmie i tam to były cyrki tutaj w miarę . Panowie i Panie na jakim regionie takie cyrki . Ja nie mogę narzekać wypłata się zgadza więc to najważniejsze a jeśli coś mi nie pasuje zawsze mogę się zwolnić .

Misiek

Wszystko co wyżej już napisane, zwalnianie ma na celu eliminowanie ludzi którzy za wiele wiedzą na temat "kręcenia lodów" na boku przez pracowników nadzoru (tzn. działających na szkodę firmy. Dobrze, że właściciel nie czyta tego forum bo była by nagła rewolucja w firmie. Naciągają firmę na pieniądze (WIELKIE pieniądze).

wasyl
@Misiek 22.12.2014 22:51
Wszystko co wyżej już napisane, zwalnianie ma na celu eliminowanie ludzi którzy za wiele wiedzą na temat "kręcenia lodów&q...

Jeśli wiesz kręcą to ich udupimy, jeszcze tam pracuję mogę pomóc.

lukas

Najgorsza firma w jakiej pracowałem....nie polecam....brak organizacji przez kierownictwo ....zwalaja obowiazki swoje na pracownika jak sie cos stanie to zrzucaja winę na niego po czym zwalniaja bez uprzedzenia jesli osoba jest od nich mądrzejsza dla nich stanowi zagrozenie i sie jej pozbywaja a jesli chodzi o pieniadze stawka umowna jest inna niz na papierze....jednym slowem chorzy ludzie ....to jest tak jak ,,PIEKARZ'' ZOSTAJE KIEROWNIKIEM ....hahaha

julcia

niewiem jak sie pracuje ale sa niesłowni mówia co innego człowiek czeka i zostaje na lodzie

Józef

Trzymajcie się z daleka od tej firmy i jej inspektorów !!!

Stefan

Nie polecam :( Ciężko jest się rozstać - zaniżają stawkę, godziny pracy...

Zostaw opinię o Vanguard Sp. z o.o. - Janki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vanguard Sp. z o.o.