Car Center S.C.

Poznań

Opinie o Car Center S.C.

momo

witam. dzis bylem w car center z kupiona usluga czysczenia tapicerki tj prania boczkow siedzen podlogi. ku mojemu zaskoczeniu czas pracy wynosil caly dzien.a juz na samym poczatku moje podejrzenie wzbudzil fakt ze pracuja tam zwyklymi odkurzaczami i szmatami oraz szczotkami. naszla godzina odbioru. sprawdzam auto a na kazdym siedzeniu plama po jakims srodku chemicznym biale plamy. wolam peacownika zwracam grzecznie uwage by doczyscil to ten z oburzeniem poprawia. pprobiono mi pelno zaciekow na plastykowych elementach deski oraz caly szyby mialem w jakiejs mazi. tego juz nie poprawili. usluge oceniam jako zle wykonana i nie polecam. pieniadze wyrzucone w bloto

Jak oceniasz warunki umowy w firmie Car Center S.C.? Komentuj na naszym forum.

Zostaw opinię o Car Center S.C. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Car Center S.C.