Virako Sp. z o.o.

Łódź

Ocena pracodawcy 5/6

na podstawie 1 ocen.

Virako Sp. z o.o.
5 1 6 1

Opinie o Virako Sp. z o.o.

Administrator

A jak obecnie wygląda praca i warunki pracy w Virako Sp. z o.o.? Możecie powiedzieć coś więcej o tym pracodawcy?

mika

Nie widziałąm akurat żadnych ich porjektów, wiem,że w Łodzi chyba są najczesciej polecanymi developerami ulan' wiele ludzi korzysta z ich usług. Ja z narzeczonym też niedługo musimy sie za czymś rozejrzeć, być może że i do nich się zgłosimy, szukamy kogo profesjonalnego.

mfmfmf

Zdecydowanie polecam. Atmosfera w pracy super, ludzie fantastyczni. Profesjonalne podejście do każdego i do każdej sytuacji.

Trofim Minilanser

profesjonalizm, kompetencje, uczciwość i tempo pracy. polecam!

ja

Z relacji znajomego: niby mała firmy, a bardzo profesjonalne podejście. Odpowiednie kwalifikacje+kreatywność=dobra pensja.

Zostaw opinię o Virako Sp. z o.o. - Łódź

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Virako Sp. z o.o.