Virako Sp. z o.o.

Łódź

Opinie o Virako Sp. z o.o.

mika

Nie widziałąm akurat żadnych ich porjektów, wiem,że w Łodzi chyba są najczesciej polecanymi developerami ulan' wiele ludzi korzysta z ich usług. Ja z narzeczonym też niedługo musimy sie za czymś rozejrzeć, być może że i do nich się zgłosimy, szukamy kogo profesjonalnego.

mfmfmf

Zdecydowanie polecam. Atmosfera w pracy super, ludzie fantastyczni. Profesjonalne podejście do każdego i do każdej sytuacji.

Trofim Minilanser

profesjonalizm, kompetencje, uczciwość i tempo pracy. polecam!

ja

Z relacji znajomego: niby mała firmy, a bardzo profesjonalne podejście. Odpowiednie kwalifikacje+kreatywność=dobra pensja.

Zostaw opinię o Virako Sp. z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Virako Sp. z o.o.