Opinie o Fabryka Pierścieni Tłokowych Prima S.A. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Fabryka Pierścieni Tłokowych Prima S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fabryka Pierścieni Tłokowych Prima S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryka Pierścieni Tłokowych Prima S.A. w Łódź

admin

Czy w firmie Fabryka Pierścieni Tłokowych Prima S.A. szef dobrze traktuje pracowników? Czekamy na Twój komentarz.

Lisa
@admin

Witam jakie zarobki w tej chwili są przewidziane dla pracownika pakowni ?Idę w poniedziałek na rozmowę właśnie na to stanowisko i zastanawiam się jak to wygląda jeśli chodzi o zarobki ?Jaka jest podstawa dla pracownika ?

Onufry

@Były pracownik Nagrody otrzymuje się za osiągniecie wybitnych wyników a nie dla wszystkich, firma docenia ludzi za pracę.

kędziorek1

To prawda tam tak zawsze było ,kablowanie jest na pierwszym miejscu, złośliwość i podrzucanie przysłowiowej świni.

Onufry

Wed
@Onufry

Piszesz o fikcji, premia nie jest indywidualna o jakiej mowa w umowie a grupowa. Jak jeden dział nawali że nie będzie sprzedaży na oczekiwanym poziomie to nikt nie dostaje. A czesto jest że działy nawalają bo nie naprawiają maszyn lub Ukraińcy partola robotę

@Wed

Tak to prawda

Agata
@kędziorek1

A czemu tak jest, że jeden dział jest zależny od innego, bo nie bardzo rozumiem?

@Agata

Wyobraź sobie że na wydziale mechanicznym robią pierścienie i nagle psuje się maszyna lub pracownik się pomyli i np oczekiwany wymiar nie zachowany zachowany a po wydziale mechaniczny przejmuje pierścienie galwanizernia gdzie procesu nie przyspieszysz a wręcz przeciwnie aby naprawić błąd... No i w rezultacie nie będzie wysyłki na czas i po premii... A czemu jeden dział zależy od drugiego? Nie wiem, może dlatego że wszystkimi działami zarządza jeden dyrektor i nie będzie donosił prezesowi na samego siebie, bo w tym zakładzie ceni się gdy ktoś donosi - (usunięte przez administratora)

Halina

Ale to jest tak, że jeden dział coś wyrabia i od razu to idzie na wysłanie czy jeden dział przekazuje to co wytworzył do kolejnego i to może jakieś przestoje właśnie robić?

weteran68
@Onufry

ludzie uciekajcie z tego dziadostwa , brak pieniędzy pensje głodowe duże wymagania w miare mają tylko starzy pracownicy ze spółki pracowniczej reszta to najemnicy za grosze

kędziorek1 Nowy wpis

Czy w Fabryka Pierścieni Tłokowych Prima S.A. zatrudniani są obcokrajowcy?

Tak jest kilkunastu , nawet majstrem został jeden ukrainiec który zna się tylko na donoszeniu dyrekcji bo nawet nie zna dobrze polskiego. Więc trzeba się pogodzić z brakiem premi i innych nagród

kędziorek1 Nowy wpis

Oczywiście, że obcokrajowcy zatrudniani. Pracują tam osoby z Ukrainy,Rosji,Azerbejdżanu,i innych jeszcze krajów

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Fabryka Pierścieni Tłokowych Prima S.A.?

admin

Bleble
@admin

NIE chyba że bedziesz udawał idiotę i kiwał głową jak bedzie obiecywal Ci góry złota oraz popierał jego idiotyczne decyzje za które ty będziesz odpowiadał. Szmacenie pracowników na każdym szczeblu to podstawa. Prezes szmaci wszystkich z biurowca, dyrektor produkcje a produkcja technologów za głupie działania w imieniu Prezesa.

Dramat
@Bleble

Pełna zgoda, pióropusz tylko lata i obiecuje, prosi a jak nie pójdzie po jego "myśli" to Ty odpowiadasz. Produkcja to jeden wielki (usunięte przez administratora) Już nie wspomnę o warunkach w jakich pracujemy. Dziw bierze że to jeszcze się trzyma.

galwanizeryjczyk
@Dramat

Pracuję tu bardzo długo. Nic nie można normalnie załatwić. Galwanizernia stanęła w miejscu żadnych modernizacji i usprawnień. Nie ma technologa który by się dobrze znał na procesie chromowania i fosforanowania. Można mieć swoje pomysły jak usprawnić tylko lepiej o nich nie mówić bo jak wyjdzie to przypisują je sobie technolodzy lub kadra kierownicza a jak nie wyjdzie to szmacony jest pomysłodawca. Gdyby nie drut i taśma to galwanizerni by już nie było. Szacun dla pracowników którzy jeszcze dają radę tam pracować.

Lisa Nowy wpis
@admin

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Fabryka Pierścieni Tłokowych Prima S.A.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Ewelina

Z tego co wyczytałam w wątku różne zdania padają na temat premii. Jest mi ktoś w stanie przybliżyć ten temat? Jedni piszą, że rozliczana jest indywidualnie, inni, że grupowo. Jak to rzeczywiście wygląda? Czy doświadczonemu pracownikowi, z dobrymi wynikami wpada coś dodatkowego do wynagrodzenia? Takie premie wypłacane są co msc? Kwartalnie? W jakiej wielkości?

@Ewelina

Premia jest płacona grupowo co miesiąc , niby 20% podstawy wynagrodzenia ale wysokość jest regulowana przez dyrekcję czyli jeden ma 5% a inny 10% albo wcale w zależności jak bardzo podpadnie. Pełna premia rzadko kiedy jest dawana . I zapomnij o socjalu bo zawsze jest wypłacany z opóźnieniem nawet i do roku czasu

Jaki jest okres rozliczeniowy w Fabryka Pierścieni Tłokowych Prima S.A.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Wypłata jest 10 każdego miesiąca, a przelew jest przeważnie 9

Jak dużo osób pracuje w Fabryka Pierścieni Tłokowych Prima S.A.?

Około 200 osób razem z kadrą i ze wschodnią granicą

Halina
@kędziorek1

I ile % z tego to są te osoby zza granicy wschodniej?

Jakie wartości są cenione w Fabryka Pierścieni Tłokowych Prima S.A.?

Prawda

Lizusowstwo i (usunięte przez administratora)

heretyk

Warunki jak w średniowiecznym Lochu Szef gra role Wielkiego Inkwizytora a kto ma jakiekolwiek zdanie jest Heretykiem

Prawy
@heretyk

W tej firmie nie ma już heretyków, wszyscy co mieli wiedzę odeszli zostali filozofowie i kreatorzy nowej prawdy

jacek

pierscienie tlokowe prima na wejscie brały olej!! odrzdzam zmienilem na shotle i 0 poboru oleju!!!!!!!!!!!

Hehehe
@jacek

Brały olej bo na rynek krajowy rzucają braki

Wypłacają dodatkowe nagrody w Fabryka Pierścieni Tłokowych Prima S.A.?

Były Pracownik

Zapomnij

Tzw premie to fikcja, każdy pretekst dobry by nie dawać a najlepszy to wysoki poziom braków z czym się nie walczy

Czy pracownicy Fabryka Pierścieni Tłokowych Prima S.A. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Nie, to nie ten klimat

nowy

zakład z późnego Gierka i takie nawyki gdyby mogli to by ludzi wyrównali z ziemią a serca przetopili w piecu i zjedli na śniadanie. tragedia po wsze czasy

@nowy

Wynagrodzenie bardzo słabe Warunki pracy bardzo szkodliwe (hałas, pył, trująca chemia) Premie tylko na papierze Wczasy pod gruszą wypłacane przez kolejny rok w 3-4 transzach Warunki pracy tragiczne (usunięte przez administratora) i wszystko sie rozpada Zero inwestycji Wysokie oczekiwania co do wyzysku Szkolenia adaptacyjne nie istniejące Inne szkolenia to fikcja - po 5 minutach juz wiesz co masz robić Przerzucanie pomiędzy stanowiskami Zarządzanie to śmieszne pojęcie Jakość to śmieszne pojęcie Ludzie sie zwalniają a nikt nowy nie przychodzi Zakład w padaczce

FK

Przełożenie traktują podwładnych jak idiotów, dokręcanie śruby na każdym poziomie, istotny jest tylko wskaznik, jakoś nie gra roli - kontrola nawet nie wie na co patrzeć. Prezes to mały chłopiec który dobrze sie bawi jak w piaskownicy przewracając wszystko do góry nogami.

qaz

idę na rozmowę o pracę na stanowisko frezera proszę o opinie o pracy na produkcji.

Heren

Byłem na rozmowie rekrutacyjnej, gdzie oprowadzała mnie młoda dziewoja:P+ rozmowa razem z jakimś tam kierownikiem, zakład faktycznie lata 50, ubiegłego wieku... Gdy padło magiczne pytanie ile chciałbym zarabiać odp że 3tys na rękę po czym już wiecej się nie odezwali.... :D

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Pierścieni Tłokowych Prima S.A. - Łódź

• Jak się pracuje w Fabryka Pierścieni Tłokowych Prima S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryka Pierścieni Tłokowych Prima S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabryka Pierścieni Tłokowych Prima S.A.?

Fabryka Pierścieni Tłokowych Prima S.A.