Eurocentrum Sp. z o.o.

Słubice

Opinie o Eurocentrum Sp. z o.o.

avl

Eurocentrum zaiązana została w celu fałszywego transferu - ucieczki z zagarniętą przestępczo nieruchomością - Galerią Handlową w Słubicach, przy ul. Kościuszki 3 i hotelem Amer, przy ul. 1-go Maja 3. Niestety prawo w lubuskim nie działało i nadal nie działa jak należy i przez ubiegłe kilka lat, Matkowski przy pomocy lokalnych notabli, dalej udaremnia zaspokojenie wierzycieli. Upadłość zgłoszona przez oszusta z "układem" jest kolejną furtką dla przestępców usiłujących pokrzywdzić okradzionych. Polecam trzymanie się z dala od tej bandy i tej spółki.

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Eurocentrum Sp. z o.o. - Słubice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eurocentrum Sp. z o.o.