Urząd Gminy w Grzegorzewie

Grzegorzew

Urząd Gminy w Grzegorzewie

Opinie o Urząd Gminy w Grzegorzewie

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w Urząd Gminy w Grzegorzewie? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

anonymous

Priorytem Gminy powinno być bezpieczeństwo mieszkańców..!!! drogi, oświetlenie, linia telefoniczna. Jest XXI wieku a drogi bagna, nieprzejezdne- Ladorudzek pod lasem, brak oświetlenia na tak niebezpiecznej drodze,brak linii telefonicznej,Tarnówka- droga wyjazdowa, dziury, garbate płyty, brak oświetlenia, jednym słowem skansen ..w Gminie Grzegorzew

pisior

Pani Wójt nie przestrzega Konstytucji, rocznicę 780 -lecia Grzegorzewea święto samorządowe zamieniła w święto kościelne z udziałem biskupa, może to nie ten urząd ?

Nadal nie widać zbyt wielu info o Urząd Gminy w Grzegorzewie .Czy ktoś z Was będzie chciał się podzielić swoimi spostrzeżeniami? Czekamy na Wasze opinie!

Zostaw opinię o Urząd Gminy w Grzegorzewie - Grzegorzew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Urząd Gminy w Grzegorzewie