Urząd Gminy Malanów

Malanów

Urząd Gminy Malanów

Opinie o Urząd Gminy Malanów

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Urząd Gminy Malanów? Podziel się swoją opinią. Może okazać się cenna!

Ekolog

Jeżeli działa w gminie dział ochrony środowiska to proszę o zainteresowanie się stanem powietrza wokół przedszkola.

nn

ul.Słoneczną nie idzie przejść , smog większy niż w Krakowie.

nn

Władze Malanowa zacznijcie walczyć o czyste powietrze . Konstytucja gwarantuje prawo do czystego powietrza a zagwarantować nam ma to lokalna władza.

Paraf

Co do prowadzenia rekolekcji powinien być ksiądz z czystym sumieniem, a tutaj odnosząc się do księdza Tomasza S Czy on ma czyste sumienie No to jest wielki znak zapytania za swojej kadencji tutaj było głośno słychać o jego wybrykach, więc co może nam wnieść w rekolekcje dobrego Jak słychać winny zaczyna się tłumaczyć Coś go tu ciągnie jak wielka do lasu. Obecny prefekt powinien prowadzić rekolekcje, bo ma bardzo dobrą opinię wśród ludzi To jest moje zdanie. A każdy wie jak to wszystko było.

Zostaw opinię o Urząd Gminy Malanów - Malanów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Urząd Gminy Malanów