Taurus Daniel Ślusarz

Legnica

Opinie o Taurus Daniel Ślusarz

Mee

Wiesz co, nie wiem jak jest teraz, ale jestem prawie pewny, ze nie tak dawno to oni na spokojnie istnieli. Ale wiadomo, że czasami nic nie wiadomo i nie dojdziesz jaka jest prawda, chyba google trzeba pytać

xyz

czy daniel znów sobie działa?

sampek

Czy firma Taurus to jest była firma Prestige? Bowiem szukałem po nazwisku własciciela i naprawdę natknąłem się na bardzo negatywne opinie. W ogóle nie jest to aby jakaś jedno osobowa firma, czy tam kilku osobowa? Realnie mozna znaleźć tutaj prace, czy nie ma co nawet liczyć, bo ekipa niewielka i stała? Pozdrawiam serdecznie.

Memento mori

Stawki i umowa nie mają żadnego znaczenia, kiedy partner bądź pracodawca Cię oszuka i w ogóle nie zapłaci. A taką osobą jest właśnie Daniel Ślusarz! Zdecydowanie nie warto nawiązywać z nim żadnych relacji!

masia

Lepiej nie wiązać się z żadną firmą w której występuje pan Ślusarz(usunięte przez administratora)

ja

danielslusarztofiut - 2013-09-16 18:06:25 Pieniacze niech zapomną? czyli z góry zakładasz, że nie oddasz pieniędzy. Jesteś zwykłą gnidą a jeśli nie masz sobie nic do zarzucenia to proszę podaj swój telefon, albo jeszcze lepiej - jeśli jesteś taki praworządny - podaj czas i miejsce spotkania - jakaś restauracja, na pewno się pojawimy i będziemy mogli porozmawiać...jeśli jest ktoś zainteresowany podaje informacje gdzie będzie można spotkać daniela: Oskarżony: Daniel Ślusarz Termin rozprawy:14 października 2013 , godzina 9:00, sala 319, Sąd Rejonowy w Legnicy VIII Wydział Karny, ul.Złotoryjska 19.

danielslusarztofiut

jupek

A których z tych "biznesmenów" jeździ takim kilkuletnim terenowym czarnym Mercedesem ML? Ponoć mieszkali w Ziemnicach a teraz wynajmują dom gdzieś na osiedlu amerykańskim.

Padło magiczne słowo "oddam". Polecam zastosować się zatem do Nakazu zapłaty z dnia 24.09.2012r. wydanego rzez Sąd Rejonowy dla Wrocławia Śródmieścia, który z pewnością dotarł do ciepłego gniazdka w Legnicy przy ul. M.Rataja 14/1. Szanowny Panie Danielu, gdy zatrudnia się pracownika na podstawie umowy o pracę to wypłaca się mu wynagrodzenie. Czas zmarnowany na pracę w firmie MODUS LRT Sp. z o.o., a dodatkowo koszta poniesione na dojazdy - to mała kropla w morzu obecnej pogardy w stosunku do pana. Dla mnie szkoła życia - pierwszy i mam nadzieję ostatni, spotkałam na swojej drodze tak nieuczciwego i pozbawionego honoru człowieka. Jeśli zaprasza pan do dyskusji - ja bardzo chętnie, gdyby nie zmienił pan numeru telefonu.

PRAWDA

Myślisz ślusarzu, że ktoś się nabierze na taką tanią prowokacje?! Ludzie się wstydzą, że z tobą jakikolwiek kontakt mieli i dali się nabrać, a tu mają dane swoje podawać? Jesteś człowiekiem nieuczciwym i każdy prędzej czy później się o tym przekona.

Zostaw opinię o Taurus Daniel Ślusarz - Legnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Taurus Daniel Ślusarz