Fawor Biuro Rachunkowo-Podatkowe Marzenna Kinalska

Płock

Opinie o Fawor Biuro Rachunkowo-Podatkowe Marzenna Kinalska

crymeariger

Idzie ku lepszemu @Mmm. W szczególności w firmie zauważyć można zmiany na lepsze. Pracownicy mają zapewnione umowy o pracę i do tego fajne szkolenia.

nn

nie polecam płace 100zł fakture wystawia na 50zł. W umowie napisała ze klient poza stała opłata miesieczna nie ponosi zadnych innych kosztów a z kazdym nadchodzacym nowym rokiem bierze po 130zł na dokumenty.Nie wiem na jakie chyba segregator i papier do ksero.

klaudia

ojej jaka szkoda :-) :-) :-) (usunięte przez administratora)

maciek

Marta - 2011-05-24 04:45:46 Szczerość osoby piszącej tą opinię chętnie zweryfikuje Prokurator prowadzący sprawę zniesławienia Biura FAWOR. no juz chyba zweryfikował- wreszcie.

były...

Firemka raczej na średnim poziomie. Byłem klientem ale po tym jak zapomnieli oddać papierów w terminie do skarbówki, przeszedłem gdzie indziej. Teraz za te same pieniądze mam o wiele lepsze warunki współpracy. I dostaję fakturę na cała zapłaconą sumę.

mpk

ZDECYDOWANIE nie polecam....

rob

bardzo dobra firma rachunkowa polecam wszystkim

Anna

POLECAM BIURO WSZYSTKO OK

Marta

Zostaw opinię o Fawor Biuro Rachunkowo-Podatkowe Marzenna Kinalska - Płock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fawor Biuro Rachunkowo-Podatkowe Marzenna Kinalska