Fawor Biuro Rachunkowo-Podatkowe Marzenna Kinalska

Płock

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 5 ocen.

Opinie o Fawor Biuro Rachunkowo-Podatkowe Marzenna Kinalska

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fawor Biuro Rachunkowo-Podatkowe Marzenna Kinalska

crymeariger

Idzie ku lepszemu @Mmm. W szczególności w firmie zauważyć można zmiany na lepsze. Pracownicy mają zapewnione umowy o pracę i do tego fajne szkolenia.

nn

nie polecam płace 100zł fakture wystawia na 50zł. W umowie napisała ze klient poza stała opłata miesieczna nie ponosi zadnych innych kosztów a z kazdym nadchodzacym nowym rokiem bierze po 130zł na dokumenty.Nie wiem na jakie chyba segregator i papier do ksero.

klaudia

ojej jaka szkoda :-) :-) :-) (usunięte przez administratora)

maciek

Marta - 2011-05-24 04:45:46 Szczerość osoby piszącej tą opinię chętnie zweryfikuje Prokurator prowadzący sprawę zniesławienia Biura FAWOR. no juz chyba zweryfikował- wreszcie.

były...

Firemka raczej na średnim poziomie. Byłem klientem ale po tym jak zapomnieli oddać papierów w terminie do skarbówki, przeszedłem gdzie indziej. Teraz za te same pieniądze mam o wiele lepsze warunki współpracy. I dostaję fakturę na cała zapłaconą sumę.

mpk

ZDECYDOWANIE nie polecam....

rob

bardzo dobra firma rachunkowa polecam wszystkim

Anna

POLECAM BIURO WSZYSTKO OK

Marta

Szczerość osoby piszącej tą opinię chętnie zweryfikuje Prokurator prowadzący sprawę zniesławienia Biura FAWOR.

Zostaw opinię o Fawor Biuro Rachunkowo-Podatkowe Marzenna Kinalska - Płock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fawor Biuro Rachunkowo-Podatkowe Marzenna Kinalska