Opinie o Biuro Rachunkowo Podatkowe Fawor Kinalska Marzenna w Płock

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników na temat firmie Biuro Rachunkowo Podatkowe Fawor Kinalska Marzenna, a także Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Biuro Rachunkowo Podatkowe Fawor Kinalska Marzenna o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Rachunkowo Podatkowe Fawor Kinalska Marzenna w Płock

Tomeczek. Nowy wpis
Klient

Potrafi tylko orżnąć ludzi na pieniądze jest (usunięte przez administratora). Same problemy przez znią.

Klaudia Nowy wpis

Hej! W jakich godzinach działa to biuro rachunkowe ?

Gosc

Zdecydowanie odradzam pracowac u Kinalskich a już zdecydowanie odradzam powierzenia dokumentów księgowych....

Zaradna Nowy wpis
Klient
@Gosc

A można prosić o więcej szczegółów ?

Wiktor Nowy wpis

@gosc a co, nie nagradzają za ambicje ?

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Biuro Rachunkowo Podatkowe Fawor Kinalska Marzenna kandydat na stanowisko Księgowy ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy ZDALNY Key Account Manager
GoWork.pl
(470 opinii)
logo firmy Właściciel Punktu Kurierskiego
Pakersi Przesyłki Kurierskie Izabela Karbowa
(8 opinii)
logo firmy Przewoźnik międzynarodowy - woj. mazowieckie
Płock
Wise Investments Sp. z o.o. Sp. k.
(28 opinii)
logo firmy Pracownik Ochrony Płock
Płock
Seris Konsalnet Holding S.A.
(4162 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Lena

@Gosc Tu pracować mogą osoby ambitne i znające się na pracy. Takie osoby potrafią docenić, że firma jest dobrym pracodawcą.

Gosc
@Lena

No tak... Szczególnie "ambitne".

Janek

Klienci firmy powinni korzystać z adresu firmy a nie z forum pracowniczego.

Dawny klient

DELIKATNIE MÓWIĄC NIE POLECAM. PANI KTÓRA NAZYWA SIĘ OSOBĄ ZAUFANIA PUBLICZNEGO bardzo tą funkcję zbeszczeszcza.....

Ktoś z Was obecnie pracuje w Biuro Rachunkowo Podatkowe Fawor Kinalska Marzenna? Na jakie warunki pracy można liczyć? Co możecie doradzić osobom zainteresowanym pracą w tej firmie?

Karolina

Słyszałam sporo dobrego o firmie. Warto aplikować?

crymeariger

Idzie ku lepszemu @Mmm. W szczególności w firmie zauważyć można zmiany na lepsze. Pracownicy mają zapewnione umowy o pracę i do tego fajne szkolenia.

nn

nie polecam płace 100zł fakture wystawia na 50zł. W umowie napisała ze klient poza stała opłata miesieczna nie ponosi zadnych innych kosztów a z kazdym nadchodzacym nowym rokiem bierze po 130zł na dokumenty.Nie wiem na jakie chyba segregator i papier do ksero.

klaudia

ojej jaka szkoda :-) :-) :-) (usunięte przez administratora)

maciek

Marta - 2011-05-24 04:45:46 Szczerość osoby piszącej tą opinię chętnie zweryfikuje Prokurator prowadzący sprawę zniesławienia Biura FAWOR. no juz chyba zweryfikował- wreszcie.

były...

Firemka raczej na średnim poziomie. Byłem klientem ale po tym jak zapomnieli oddać papierów w terminie do skarbówki, przeszedłem gdzie indziej. Teraz za te same pieniądze mam o wiele lepsze warunki współpracy. I dostaję fakturę na cała zapłaconą sumę.

mpk

ZDECYDOWANIE nie polecam....

rob

bardzo dobra firma rachunkowa polecam wszystkim

Anna

POLECAM BIURO WSZYSTKO OK

Marta

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Rachunkowo Podatkowe Fawor Kinalska Marzenna - Płock

Biuro Rachunkowo Podatkowe Fawor Kinalska Marzenna
2.7/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Obrońców Westerplatte 10/1 lok. 1
    09-400 Płock
  • NIP: 7741089209 REGON: 610273645

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Biuro Rachunkowo Podatkowe Fawor Kinalska Marzenna