Xantus S.A.

Wrocław

Opinie o Xantus S.A.

Mak

Wiesz co, one są jakieś ściemnione, powiem Ci że śmiało zgłaszaj się tam do pracy, śmiało chłopie, jest ok

Michal

Swieta prawda, zenada pan Kuba i jego art director.

Lambo

Firma prowadzona przez jakiegoś młodego szczyla bez talentu żadnego, art director zakompleksiony stary pan który udaje wielkiego garfika animatora a pracuje tam tylko dlatego ze zostal wciagniety aby pokryc jeszcze mniejsze doswiadczenie pana z mustangiem. Co do reszty to poziom slaby ,produkcja nie ma pojecia o vfx czy post. Zenada .Siedziba w warszawie oczywiscie.

Czy byłeś usatysfakcjonowany z wynagrodzenia w firmie Xantus S.A.? Wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw opinię o Xantus S.A. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Xantus S.A.