Zakład Poprawczy

Kcynia

Opinie o Zakład Poprawczy

AISAB

W tym zakładzie gnębi się uczciwego pracownika ,który nie chce donosić lub dokuczać innym pracownikom !

Rednek

Każdy lubi co innego, polecam o tym nei zapominać, normalna sprawa

Henio

Jeśli chcesz zarabiać 1500 zł netto jako strażnik i nie mieć w ogóle życia prywatnego, być opluwanym, bitym i wyzywanym przez wychowanków to robota zapewne dla ciebie. Wychowawca dostaję na początek 2000 zł netto i pracuję połowę tyle co strażnik, reszta podobnie. W skrócie syf, smród, brud i żenada.

Szukasz pracy?

Henio

Można śmiało zacząć miłościwie panujący... Otoczony wyselekcjonowaną kadrą, okrutnie lojalną, ślepo wpatrzoną w swego wybawcę. Mowa oczywiście o dyrektorze tej placówki, zatrudnia bądź też zatrudniał w swoich szeregach 6 do 8 par małżeńskich albo też osób żyjących w związkach nieformalnych. Chodzi o bezwzględną zależność i służalczość pełniących funkcję, całkowite oddanie. W połączeniu z zajmowaniem lokalu mieszkalnego na terenie zakładu otrzymuję się niewolników i Pana jedynego w skromnej przecież osobie dyrektora.

Heniek

Wojtek w jakim charakterze tam pracujesz ? Sądząc po Twojej pisemnej wypowiedzi to niewiele Ci trzeba, byś poczuł się dowartościowany. Mógłbyś nieco popracować nad dobieraniem końcówek, piszesz jak obcokrajowiec.

Zostaw opinię o Zakład Poprawczy - Kcynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Poprawczy