Cool-Service Sp. z o.o.

Staniątki

Opinie o Cool-Service Sp. z o.o.

loki

no tom teraz skoro siedza w takiej branży na pewno będzie bioom zleceń bo wiadomo że sezon się zbliża letni

Ratunkuuuu

Pracuję w tej firmie od jakiegoś czasu i gorąco odradzam zblizanie cię do cool-service, (usunięte przez administratora)

a

Ktoś - 2011-12-30 22:51:00 Byłem długo pracownikiem tej firmy- na dzień dzisiejszy to praca dla wolontariuszy... Wypłata: zaliczki po 500 zł i to z solidnym opóźnieniem. Pan "prezes" to niezły krętacz, nigdy go nie ma (jest na "spotkaniu") bo go wszyscy ścigają o kasę: kontrahenci,pracownicy,wierzyciele. Roboty poopóźniane- nie ma kasy na materiał,stare maszyny z demontażu pomontowane jako nowe...Pół firmy już odeszło. A miało być tak pięknie ...Niestety "Ktoś" ma rację, Miałem wątpliwą przyjemność pracować w tej firmie. Jeżeli ktoś lubi wydzwanianie po 30x dziennie i odbieranie smsów "nie mogę odebrać, oddzwonię później" to polecam gorąco.

Ktoś

Byłem długo pracownikiem tej firmy- na dzień dzisiejszy to praca dla wolontariuszy... Wypłata: zaliczki po 500 zł i to z solidnym opóźnieniem. Pan "prezes" to niezły [usunięte przez moderatora], nigdy go nie ma (jest na "spotkaniu") bo go wszyscy ścigają o kasę: kontrahenci,pracownicy,wierzyciele. Roboty poopóźniane- nie ma kasy na materiał,stare maszyny z demontażu pomontowane jako nowe...Pół firmy już odeszło. A miało być tak pięknie ...

Zostaw opinię o Cool-Service Sp. z o.o. - Staniątki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cool-Service Sp. z o.o.