Budizol Property Sp. z o.o.

Włocławek

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 2 ocen.

Budizol Property Sp. z o.o.
1 2 6 1

Opinie o Budizol Property Sp. z o.o.

śmiech na sali

Tak , dobra firma , pracownicy z płacą za godzinę mistrzami świata w leserstwie. Naprawdę zasługują na medal w tej kategorii. Standartem jest wizerunek pracownika, który się [usunięte przez moderatora] i nie daje się złapać kierownikowi. A za niedotrzymanie terminów , usterki , itp. zapłaci i tak jakaś firma podwykonawcza. Uważajcie jaką umowę podpisujecie! Jak już podpisana to wszystko co zgłaszacie kierownikom musi być na papierze! Jak tylko "na słowo" - wywalą Was w powietrze. Pozdrowienia dla "tyrających"

Zostaw opinię o Budizol Property Sp. z o.o. - Włocławek

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Budizol Property Sp. z o.o.