Technox Sp.j.

Słupno

Opinie o Technox Sp.j.

prach

Kołki rozporowe rzeczywiście sa dobrej jakości @dolA, ale wiadomo czy prowadzą teraz nabór do pracy? Chętnie bym się załapał, zwłaszcza, że w zamian można liczyć na dobre zarobki tutaj. Pozdrawiam i dzięki

M

Technox to nie jedna firma tylko trzy i w każdej jest inne szefostwo i inna atmosfera.

mgielka102

I Jak Swieta !!!!Na bogato w Firmie ?

mgielka102

On na święta napewno coś dadzą -))))

mgielka102

On na święta napewno coś dadzą -))))

Kwak

Jeszcze ta firma funkcjonuje?? Szkoda nerwów i czasu na takiego pracodawce.

wkret

uwaga ! udaje ze przenosi a zamyka ! trzymac sie za portfele !

figa

Technox = ładna nazwa, a reszta rodem z garażowej produkcji stryjka Andrzejka

BANAN

WSZYSCY MACIE RACJE TO FIRMA KRZAK !!!

mgielka102

Nie chcę się wdawać w dyskusje lingwistyczne "z powrotem"-)

grendel

A co to jest "spowrotem"?

mgielka102

To chyba wrócę tam spowrotem do pracy !-))

grenel

W Technoxie zawsze były i są podobne stanowiska

mgielka102

Drogi Watsonie za moich czasów nie było jeszcze takiego stanowiska "Dział Specjalistów ds.Stawiania Pasjansow"-)))Aczkolwiek pewnie bym się nadała .

mgielka102

Własnie ze pracowalam na montazu!!!

grendel

hmmm,piszesz "było spoko", a więc na pewno nie pracowałaś na produkcji, na pewno nie pracowałaś na montażu i na pewno nie pracowałaś w magazynach. A więc gdzie mogła pracować Mgiełka drogi Watsonie. - W DZIALE SPECJALISTÓW ds. STAWIANIA PASJANSÓW

mgielka102

Może teraz tak jest zle , nie wiem ?Hmmm ale 10 lat temu jak tam pracowałam bylo spoko.

pewniak

Przedstaw sie z imienia bo wiary nie daje ze bylas zadowolona. Znam firme i wiem ze ludzie prawde pisza.

mgielka102

To nikt nikogo nie trzyma na siłe trzeba zmienic prace .

mgielka102

Oj widze ze tu sami niezadowoleni .To choc ja wystawie pozytywa-)pracowałam tam ponad 6 lat i bylam z tej pracy zadowolona nie wiem jak teraz ale ludzie z którymi pracowałam byli ok

lel
@mgielka102 21.03.2015 17:06

a z czego mają być zadowoleni? z bałaganu? z nie płacenia należnej pensji w ustawowo określonym terminie? i to w ratach? ze zwiększania obowiązków bez zwiększania pensji? z chorej atmosfery? z kłamliwych obietnic? trzeba być chorym na umyśle by się cieszyć z takich rzeczy

szczery

TECHNOX PLUS Sp. z o. o. obecnie oraz TECHNOX Sp. z o. o. (4 nazwy ze względu na ogromne długi, komorników itd) jest karygodną firmą która ani jednego wynagrodzenia (pracowałem 4 lata) nie wypłaciła na czas i to w 4 ratach jedną pensję z opóźnieniem sięgającym do półtora miesiąca!!! Jak tak można? Kpina. Długi nie tylko się tyczą pracowników a mianowicie nigdy ale to nigdy nie opłacili w terminie chociaż jednej faktury od zewnętrznej firmy, mnóstwo spraw sądowych, aha i jakby nie było gdybym po odejściu nie poszedł do sądu o zapłatę należnego mi wynagrodzenia to bym nie otrzymał swoich należnych wynagrodzeń za pracę. Do tego szef łże prosto w oczy, cuchnie obłudą aż oczy szczypią, dyrektorka jest dwulicowa, która się ślicznie uśmiecha i udaje prawilną, milutką koleżaneczkę a tak naprawdę wlepia nagany za nic dosłownie ZA NIC gdy wstanie lewą nogą, kierownik świruje dobrego ziomka po czym lata ze wszystkim do szefa o czym tylko się dowie, nie ma kompletnie swojego zdania i klepie bezsensowne regułki których go nauczyli jak własnego pieska. Mają OGROMNE doświadczenie jeżeli chodzi o posądzanie ich o długi (kto kuma wie o co chodzi). Kto nie kuma może zaczerpnąć informacji której jest sporo w Krajowym Rejestrze Dłużników. Odradzam szczerze jakąkolwiek współpracę z tak zakłamaną "firmą" gdyż zniszczy Twoją psychiczną i fizyczną kondycję zdrowotną.

cz
@szczery 22.01.2015 21:32

Piszesz że nigdy nie zapłacili na czas ani jednej pensji tylko w ratach i z opóźnieniem. Piszesz też, że pracowałeś tam cztery lata. Po co w takim razie byłeś tam 4 lata jak było tak źle ? Jakby mi nie płacili to po miesiącu bym chciał coś zmienić. Przez 4 lata nic lepszego nie mogłeś znaleźć ? A może były inne powody dla których tam 4 lata siedziałeś ? To co piszesz jest kompletnie niespójne.

cz
@szczery 22.01.2015 21:32

yuhu

To forum dla pracowników a nie dostawcow wystawiających faktury. Jesli jestes dostawca to minelo dopiero 2 miesiace a juz miauczysz jak kot.

Tomasz F.

Witam.Szczerze odradzam pracę w tej firmie, od dwóch miesięcy nie mogę się doprosić o własne pieniądze.Słyszę w przyszłym tygodniu bądż jutro,lub że przelew wyszedł rano.W zeszłym miesiącu zapłaciłem podatek dochodowy od faktur im wystawionych a pieniędzy jak nie było tak nie ma.Dodam że faktury dotyczą okresu czerwiec-sierpień a mamy koniec listopada.

grendel

Czy ktoś kogoś trzyma tam na siłę? Jeżeli tak, no to rzeczywiście - jesteście męczennikami!!!

wkret

znajomych nazatrudnial im dobrze reszta uciekac musi od donosow

i tak zamknie bo hala nie jego i oddac musi uciekac trzeba szukac roboty

@wkret 18.10.2014 18:29
i tak zamknie bo hala nie jego i oddac musi uciekac trzeba szukac roboty

...jak ci nie pasi, to weź d... w troki i zwolnij się, a nie miauczysz jak kot

baable

Praca w okropnym hałasie. Atmosfera w pracy beznadziejna.

babell

Wynagrodzenie wypłacane jest nieterminowo do tego w ratach, po wcześniejszym upominaniu się o swoje ciężko zarobione marne pieniądze.

babel

Jeżeli chciałbyś tam pracować musisz spełniać kilka warunków(usunięte przez administratora)

X

Chaos Prezesi lubią przydzielać dodatkowe zadania bez uprzedniej konsultacji ze sobą nawzajem, co nieuchronnie prowadzi do nawarstwienia się obowiązków dla jednego pracownika, który na końcu i tak dostaje po uszach czy to od jednego czy od drugiego Prezesa.(usunięte przez administratora) Praca na produkcji raczej bardzo uciążliwa.

bella

rzeczywiście bałagan, który idzie od góry . zarządzanie do bani. płace na stanowiskach fizycznych fatalne. (usunięte przez administratora)

xyz

Nie polecam tej firmy nikomu bałagan totalny (usunięte przez administratora)

Co robią?? Płacą?? Chyba to jakieś żarty :D

Zostaw opinię o Technox Sp.j. - Słupno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Technox Sp.j.