Ogródbarw Przemysław Miączyński

Piaseczno

Opinie o Ogródbarw Przemysław Miączyński

m

Jest możliwość na całoroczne zatrudnienie @dorotka, więc się nie martw i aplikuj do nich :) Nie będziesz żałować.

Bree

Niepoważna firma. Za nic mają sobie panujące zwyczaje. Nie polecam od żadnej strony.

OGRODNIK

Powiem krótko: pracuje tu juz kilka lat. nigdy nie zdazylo sie zebym nie otrzymal wyplaty. Z tego co wiem pieniadze sa lepsze niz w innych, podobnych firmach a robota jest zawsze. To prawda ze wielu nowych wylatuje po tygodniu ale tylko dlatego że mają dwie lewe ręce albo olewają robotę. Te negatywy piszą sfrustrowani nieudacznicy.

ogrodnik

Ze szczerego serca nie polecam tej firmy, właściciel jest (usunięte przez administratora) i nie liczy się z ludźmi.

OGRODNICZKA

NIGDY NIKT TAKI JAK KACPER NIE PRACOWAŁ W TEJ FIRMIE!!!! REKLAMA FIRMY, Z KTÓREJ WSZYSCY ODCHODZĄ?!

Zostaw opinię o Ogródbarw Przemysław Miączyński - Piaseczno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ogródbarw Przemysław Miączyński