Aquanet Ostroróg Sp. z o.o.

Ostroróg

Opinie o Aquanet Ostroróg Sp. z o.o.

robcia
@admin 19.08.2015 17:24
Zdarzały się Wam problemy z firmą Aquanet Ostroróg Sp. z o.o. czy współpraca przebiegała pomyślnie? Czekamy na Twoją opinię!...

Niestety, nie jestem zadowolona z usług aqanetu, a właściwie z braku usług. Zgłaszałam stukającą klapę od studzienki, która nie pozwala spać i nic z tym nie zrobili.

Zostaw opinię o Aquanet Ostroróg Sp. z o.o. - Ostroróg

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aquanet Ostroróg Sp. z o.o.