Sekwencja Sp. z o.o.

Rzeszów

Opinie o Sekwencja Sp. z o.o.

nos

nic nikogo nie dziwi, nie przesadzaj @ela :) fajnie, że Sekwencja też praktyki oferuje płatne, podoba mi się taka opcja

maga

Szanowna Pani. Firma Sekwencja Sp. z o.o. nie posiada siedziby, ani oddziału w Rzeszowie. Firma, którą Pani opisuje jest to spółka założona przez niejakiego[usunięte przez admina] , który się podszywa pod przedsiębiorstwa ze stolicy. Spółka Sekwencja.pl z Rzeszowa nie ma prawa do posługiwania się znakiem firmowym Sekwencja, który jest chroniony w Polsce i w całej Unii Europejskiej.

Zostaw opinię o Sekwencja Sp. z o.o. - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sekwencja Sp. z o.o.