Squiz Poland Sp. z o.o.

Szczecin

Opinie o Squiz Poland Sp. z o.o.

K

Byłem rekrutowany w tej firmie. Rozczarowało mnie, że gdy stawiłem się na rozmowie okazało się, że akurat nie ma osób odpowiedzialnych za rekrutację. Poinformowali mnie wówczas, że zaproszą mnie za tydzień. Jednak po tygodniu odpowiedzi nie dostałem. Gdy wysłałem zapytanie od dalsze losy rekrutacji odpowiedzi nie otrzymałem. Minęły 3-4 miesiące od tego czasu i wątpię abym dostał jakieś wyjaśnienie. Sądzę, że w profesjonalnej firmie odpowiadają każdemu kandydatowi, nawet jeśli go nie wybiorą. Z plusów: firma przestrzenna, ładny wystrój.

Paweł

Wiele lat tułałem się po różnych firmach by w końcu trafić do Squiz. Po kilku miesiącach dalej same superlatywy: - świetna atmosfera - dobre wynagrodzenie - bardzo przestronne biuro (prawie 1000 m2) - darmowe śniadania - 1000 zł rocznie na sport - 30 dni urlopu ...aż dziwne, że w Szczecinie jest taka firma. No ale w końcu to firma z Australii.

Daniel

Fajna firma. Pracuje już ponad 2 lata i jestem zadowolony. Jak dla mnie największą zaletą jest ciągły rozwój firmy i dobra atmosfera no i własny ogród, nawet zimą jest gdzie posiedzieć na papierosku:)

nie znam? a co to za firm, potrzebują pracowników?

Zostaw opinię o Squiz Poland Sp. z o.o. - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Squiz Poland Sp. z o.o.