Softvig Sp. z o. o. Systemy Informatyczne

Szczecin

Opinie o Softvig Sp. z o. o. Systemy Informatyczne

Byly pracownik

Nie polecam!!!! To prawda jest mega problem z urlopami juz nie wspomne o nie daj Boze zwolnieniu lekarskim........

Miki

Faktycznie co miesiac rekrutuja na te same stanowiska. Nie sadze ze nie moga znalexc odpowiedniej osoby po prostu wybrzydzaja. Bylem tam na rozmowie ktora nie trwala dluzej niz 5 min. koles ktory ze mna rozmawial (szef??) nie byl w stanie wytlumczyc co wlasciwie robia. Musiales sila wyciagac jakiekolwiek info. Strona internetowa tez ozostawia wiele do zyczenia. Cos jest nie tak z ta firma. Nie polecam. Tak jak napisali przedmowcy. Naszczescie dostalem prace gdzie indziej.

Ladyyyka

Zgadzam się z przedmówcą! Wszystko wygląda pięknie i ładnie na rozmowie kwalifikacyjnej. Przykład nr1: moja koleżanka składała tam aplikację na stanowisko związane z pracą z dok. tech. niestety pech chciał, że po tym jak ją mięli zatrudnić się rozchorowała. Poinformwała o tym fakcie po czym powiedzieli jej że ma się odezwać po nowym roku. Efekt? Zaczęli kręcić że już nie są zainteresowani. A teraz sie okazuje że znów rekrutuja na to samo stanowisko i jeszcze parę innych. Gdyby faktycznie pracodawcy zależało na pozyskaniu pracownika to by nie było problemy poczekałby. Tymbardziej, ze koleżance też przełożyli rozmowe rektutacyjną z powodu choroby rekrutującego. Przykład nr2: mój chłopak pracował tam 3 m-ce jako programista, po tym czasie mięli mu przedłużyć umowę (z lepszą perspektywą zarobkową), oczywiście tak się nie stało. Standardowa co 3-miesieczna rekrutacja (pod koniec kwartału). Totana fikcja tak jak przebudowa ich strony...Komunikacja wewnętrzna mniej niż dostateczna + polska norma "doceniamy Twoje starania, ale Twój czas dobiegł końca". Nie bez powodu Technopark i firmy w nim działające mają taką a nie inną opinię....Szkoda...

aero

Wykorzystują pracowników - małe pensje Pracownicy ds kontaktów z klientem ( wdrożeniowcy itd) mają duże kłopoty z urlopem. Słaba komunikacja wewnętrzna. Zero dodatkowych premii, nagród itd. Typowe szczecińskie wykorzystywanie informatyków.

Jak wygląda praca w firmie Softvig Sp. z o. o. Systemy Informatyczne? Pracowałeś kilka lat lub byłeś na stażu u nich? Twoja opinia jest cenna!

Zostaw opinię o Softvig Sp. z o. o. Systemy Informatyczne - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Softvig Sp. z o. o. Systemy Informatyczne