Auditoria Marcin Wojna

Śrem

Opinie o Auditoria Marcin Wojna

Patrycja

Na stronie internetowej firmy można znaleźć informacje, że aktualnie poszukiwani są kandydaci na stanowisko konsultanta ds. kontaktów z klientami. Ktoś z Was pracuje już w Auditoria właśnie w tym dziale firmy? Co możecie doradzić osobom, które zastanawiają się nad aplikacją? Na jakie możliwości rozwoju mogą one liczyć?

erfgt

@antek jedyne co to mozna sledzic ich strone internetowa w celu uzyskania jakis informacji lub w celu dowiedzeinia sie cszegos na przyklad na temat aktualnych ofert pracy ktore sie pojawiaja :) a powiedzx mi o jakie konkretnie informacje Ci chodzilo?

Zostaw opinię o Auditoria Marcin Wojna - Śrem

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auditoria Marcin Wojna