Wentworth Tech Sp. z o.o. Zakład Bydgoszcz

Bydgoszcz

Opinie o Wentworth Tech Sp. z o.o. Zakład Bydgoszcz

mirek
@admin 19.08.2015, 14:11
Jak oceniasz firmę Wentworth Tech Sp. z o.o. Zakład Bydgoszcz jako pracodawcę? Wypowiedz się na naszym forum....

Jestem helmut pracowalem w tej firmie 5 lat zaczynalem jako nasypowy potem bylem pomocnikiem ustawiacza,praca jak praca,kto nie chce pracowac zawsze bedzie widzial problemy,szef jest ok,ludzie odpowiedzialni za produkcjie slabo sie organizuja, stad wynikaja czasami problemy, ale to wynika pewnie z tego ze jak sa przyjmowani do pracy , nie maja powiedziane ze beda pracowac,wiec mysla ze pieniadze dostana za to ze sa obecni w pracy.Gdybym nieprowadzil wraz z zona obecnie wlasnego biznesu,to pewnie bym tam wrucił,a pracowalem tam z żona.Dla poczatkujacych polecam,dla nygusów odradzam

Zostaw opinię o Wentworth Tech Sp. z o.o. Zakład Bydgoszcz - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wentworth Tech Sp. z o.o. Zakład Bydgoszcz