Opinie o Nerło Sp.j. w Nadma

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Nerło Sp.j.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Nerło Sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nerło Sp.j. w Nadma

Płotka90 Nowy wpis

Pracodawca wymaga abyśmy sami opłacili pierwsze badania lekarskie za które nie zwracają pieniędzy ponieważ "Taka jest polotyka firmy" . I wisienka na torcie nie zapewnia odzieży ochronnej którą też dostaniesz ale dopiero po przepracowaniu okresu próbnego. Park maszynowy bardzo bogaty, można bardzo dużo się nauczyć. Jeśli chodzi o zarobki to płacą wiadomo jak wszędzie bez fajerwerków.

Raf01 Nowy wpis

Firma dobra dla osób bez doświadczenia. Można się dużo nauczyć, nabrać doświadczenia i tyle bo jeżeli chodzi o kwestie finansowe, (usunięte przez administratora) Z dostaniem sie nie ma problemu, biorą każdego ( dosłownie). Iść, nauczyć się i uciekać dalej lepiej płatnej. Pozdrawiam

Magdalena Nowy wpis
@Raf01

Piszesz, że to dobre miejsce dla osób bez doświadczenia, czy firma zatrudnia też studentów? Ciekawi mnie, czy pracodawca organizuje jakieś szkolenia, dzięki którym można się rozwijać. Rozumiem, że nie odpowiadały Ci zarobki, a czy poza podstawą można liczyć na jakieś premie?

Raf01 Nowy wpis
@Magdalena

O szkoleniach zapomnij. Premie? Jak obsluzysz 2/3 maszyny to dorzuca ze 100 zł. Pozdrawiam

Klient

Zgadzam się z pierwszym komentarzem. W firmie brakuje osoby która potrafi zarządzać firmą. Niby tylu szefów a żaden nie ma pojęcia o zarządzaniu brygada, może poza najstarszym szefem. Pozostali jak napisalam, chcą ale nie potrafią. Co do zarobków, wystarczy spojrzeć na ogłoszenia 3/4 tys brutto dla operatora z doswiadczeniem. Nie trzeba komentarza :)

Klient

Pełen profesjonalizm! Ceny może wyższe od konkurencji, ale jakość wykonywanych detali jest nieporównywalnie wyższa. Polecam współpracę!

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Nerło Sp.j.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Klient

Odradzam współpracę z tą firmą. Kontaktowałam się z innymi narzędziowniami w okolicy i ceny jakie ta firma proponuje za detale są bardzo wygórowane pomijając fakt że nie wykonują ich na wcześniej ustalony termin, skutkiem tego było zrezygnowanie z usług. Możliwe że przyczyną wysokich cen jest to że w danej firmie jest dużo rządzących. Gdyby nie starszy Pan, myślę że firma długo nie utrzyma się na rynku, ponieważ młodzi kompletnie nie odnajdują się w roli dowodzących. Współpraca ogólnie na minus, jeśli chodzi o wynagrodzenie pracowników nie wiem ale jeśli spojrzeć na puste maszyny i garstkę ludzi na zakladzie w ciągu kilku lat można wywnioskować że wynagrodzenie też jest na niskim poziomie.

Zostaw merytoryczną opinię o Nerło Sp.j. - Nadma

• Jak się pracuje w Nerło Sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Nerło Sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Nerło Sp.j.