Merido Sp. z o.o.

Rzeszów

Opinie o Merido Sp. z o.o.

Gosc

Szkoda czasu. Po rozmowie 0 kontaktu. Brandowane rozbite auta na parkingu świadczą o tym że szukają kogoś za minimalną. Wcale się nie dziwię że od 4 miesięcy nie potrafią nikogo znaleźć.

Aleksander

Czy w firmie można pracować na umowę o pracę? w ogłoszeniu jest własna działalność, czy jest to wymóg konieczny?

Grześ

Proszę o opinię odnośnie warunków pracy w merido jakie jest wynagrodzenie, jak przebiega rekrutacja. Co jakiś czas pokazują są nowe ogłoszenia, czy firma się rozwija?

Wiecie czy w firmie Merido Sp. z o.o. jest długi okres próbny? Jak wygląda praca w firmie? Czekamy na Wasze opinie!

Zostaw opinię o Merido Sp. z o.o. - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Merido Sp. z o.o.