Contra Risk-Management Sp. z o.o.

Człuchów

Opinie o Contra Risk-Management Sp. z o.o.

Janusz

Jestem bardzo zadowolony z usług firmy Contra. Pełen profesjonalizm. Dzięki tej firmie wygrałem sprawę rozwodową bez batalii sądowych. Wielkie dzięki. Polecam!

hanka

faktycznie takie osoby ktore sie chca ztrudnic muss mies przede wszystkim duze wiedze i głownie doswiadczenie z zakresu detektywistyki bez tego raczej nie masz szans

Rysiek

A ja tam tez zle nie powiem. Maja babe dorwali, jak sie w lesie ... i to po nocach. Mialem juz podejrzenia ze cos mi kreci, a oni dali mi wszystko jak na tacy

Anka
@Rysiek 17.10.2016 11:14

Mi również dali wszystko na tacy...tak samo jak u Pana, jestem już dwa lata po rozwodzie i wreszcie wiem, ze żyję. :) pozdrawiam

Cezar

Jak na biuro detektywistyczne to pełen profesjonalizm. Jedyna taka firma w Polsce która skutecznie działa. Polecam wszystkim, którzy nie chca wydać na darmo swoich pieniędzy. To nie jeden plus jeden ale grupa dobrze wyszkolonych ludzi

And.

A w mojej sprawie prawie wszystko się udało chociaż nie było lekko. ważne bylo to że na pierwszej rozmowie z człowiekiem z Contry powiadziano mi co moze się nie udać dlatego moja decyzja o ich użyciu była przemyślana. przekonałem sie że to nie jest film o (usunięte przez administratora)

ProContra

Na tak wielu zadowolonych klientów zawsze może trafić się jeden niezadowolony... Podobnie jest z pracownikami. Negatywne komentarze świadczą jedynie o tym, że funkcjonujemy i nie są w stanie pogorszyć jakości naszych usług.

Karolina

Ogólnie nie polecam, niektóre osoby wykazują totalny brak profesjonalizmu, a podobno pracowały w służbach mundurowych...Brak wiedzy i umiejętności, a w Poznaniu szczególnie. Nie wywiązują się z umów.

Jadwga

[usunięte przez admina] nie polecam

Zostaw opinię o Contra Risk-Management Sp. z o.o. - Człuchów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Contra Risk-Management Sp. z o.o.