Estera Service Sp. z o.o.

Aleksandrów Łódzki

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Estera Service Sp. z o.o.
0 0 6 1

Opinie o Estera Service Sp. z o.o.

Administrator

Jak od momentu waszej ostatniej aktywności wygląda sytuacja tego przedsiębiorstwa? Inni użytkownicy chętnie dowiedzą się najświeższych ciekawostek o Estera Service Sp. z o.o. jako pracodawcy.

ber

Śmiać mi się chcę z tym komentarzy :) ale może ta cała atmosfera przez Was opisywana zmieniła się? Szukam u nich pracy ale nie wiem czy warto dajcie znać

boa

Dzisiaj zadzwoniłem do firmy z pytaniem czy maja jakieś oferty pracy za granica ,odebrała rozbawiona jeszcze po niedzieli pani ,nie mówiąc kogo reprezentuje ,rozkazała mi przedstawić sie i wtedy pytać o oferty pracy,bo ona ma oferty ale musi poznać moje nazwisko żeby kontynuować rozmowę...żenada

@@@

Mój kontakt z firma zaczął się i skonczył na etapie rekrutacji. Rozmowa z bardzo miłymi ,uśmiechniętymi i konkretnymi Paniami w biurze zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie.Niestety nie można tego powiedzieć o właścicielu ,który sprawiał wrażenie człowieka pierwszy raz prowadzącego rekrutacje ,zadając idiotyczne pytania w stylu - "czy zamierza Pan zajśc w ciąże i urodzić dziecko ?" ...może następnym rezem będzie lepiej ?

Zostaw opinię o Estera Service Sp. z o.o. - Aleksandrów Łódzki

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Estera Service Sp. z o.o.