Komornik Sądowy

Olecko

Opinie o Komornik Sądowy

post

przy okazjji trzeba mieć też twardy charakter.. według mnie nie każdy, kto spełnia wymagania przez nich zapisane, nadaje się do pracy jako komornik. Tu trzeba mieć stalowe nerwy.

zozolo

a co tam takiego się dzieje? Mnie załatwili tam wzorowo, szkoda, że nie mam więcej długów bo z przyjemnością odwiedziłbym tam śliczną blondyneczkę!

nikt

o którym tak dobrym pracodawcy komorniku w Olecku mówisz, bo mam nadzieję że nie o tym z 11 Listopada, jak tak to chyba nie wiesz co tam się dzieje.

Zostaw opinię o Komornik Sądowy - Olecko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Komornik Sądowy