Komornik Sądowy

Olecko

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Komornik Sądowy
0 0 6 1

Opinie o Komornik Sądowy

Administrator

Opinie dotyczące pracy w Komornik Sądowy to cenne wskazówki dla osób rozważających zatrudnienie w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

post

przy okazjji trzeba mieć też twardy charakter.. według mnie nie każdy, kto spełnia wymagania przez nich zapisane, nadaje się do pracy jako komornik. Tu trzeba mieć stalowe nerwy.

zozolo

a co tam takiego się dzieje? Mnie załatwili tam wzorowo, szkoda, że nie mam więcej długów bo z przyjemnością odwiedziłbym tam śliczną blondyneczkę!

nikt

o którym tak dobrym pracodawcy komorniku w Olecku mówisz, bo mam nadzieję że nie o tym z 11 Listopada, jak tak to chyba nie wiesz co tam się dzieje.

Zostaw opinię o Komornik Sądowy - Olecko

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Komornik Sądowy