Clear Edge Polska Sp. z o.o.

Konstantynów Łódzki

Opinie o Clear Edge Polska Sp. z o.o.

pozdrawiam

Niestety moje doświadczenia z tą firmą nie należą do najlepszych. Aplikowałem na stanowisko inżyniera projektanta, przeszedlem pomyślnie rekrutacje, wszystko w miłej i przyjaznej atmosferze, niestety tylko do tego momentu. Firma jako szkolenie proponowala wyjazd do Niemiec na zapoznanie się z produktem, niby fajnie brzmi, zatem zachecilo mnie to. Udało mi się dwa dni spędzić w tej firmie. Szkolenie niestety polegało na bardzo bliskim zapoznaniu się z produktem, czyli miałem być pracownikiem produkcyjnym i przez 3 miesiące miałem pracować na maszynie, jeśli się sprawdzę bedę nareszcei inżynierem :). Zatem zrezygnowałem z dobrego etatu też na stanowisku inżynierskim ze stałą pensją na rzecz czegoś takiego... i do tego jeszcze praca przez 3 miesiące na maszynie. Pan jakiś starszy inżynier mi doradził że jestem jeszcze młody i głupi i życia nie znam. Zawinąłem się jak najszybciej z tego miejsca po dwóch dniach. Innym poleciłbym zrobić dokladnie to samo, ceńcie się nie jesteście niewolnikami. Pozdrawiam

Pracownik niewolnik
@pozdrawiam 26.05.2017 10:58

Masz fantazje. Moze troche pokory.

p

Witam. Praca w tej firmie jest bardzo odpowiedzialna a zarazem ciekawa pracowałem tam 6lat które wspominam lepiej i gorzej . Plusy: -stała pensja wypłacana terminowo -socjal świąteczny -warunki sanitarne ok -pensja była na tamten okres bardzo fajna Minusy: też były - podział na hale mimo iż 1 firma- widoczne na imprezach integracyjnych -atmosfera (czasem bardzo napięta ) A co do reszty to trzeba tam popracować i poznać samemu .pozd

była

Współpracowałam z firmą Clear Edge Polska Sp. z o.o., zapewniane warunki odpowiadały mi, wiadomo, że pensje mogłyby być wyższe, ale nie było źle.

Nie rozumiem tylko, iż pomimo tylu żali i pretensji, czemu nadal tam pracujesz?

Zostaw opinię o Clear Edge Polska Sp. z o.o. - Konstantynów Łódzki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Clear Edge Polska Sp. z o.o.