Opinie o Mazurski Dwór Pensjonat Barbara Kowalewska w Siejnik

Mazurski Dwór Pensjonat Barbara Kowalewska
3 9 19 5 1
Zuza Nowy wpis

Dobra firma to i pracownicy zadowoleni, polecam!!

Kelnerka Nowy wpis

Szefowie mili i pomocni. Praca w bardzo przyjaznej atmosferze.

Administrator Nowy wpis

Co teraz dzieje się w tym momencie w Mazurski Dwór Pensjonat Barbara Kowalewska? Ostatni post zamieszczony został 19 dni temu. Na pewno od tego momentu wydarzyło się wiele ważnych rzeczy, które dotyczą organizacji pracy i pracowników. Może ktoś jednak śledzi to forum i mógłby coś napisać o tym szefie?

Pracująca Nowy wpis

Świetna firma i właściciele. Pracując tu czuję się bardzo dobrze,polecam innym

Tak3Nie

Ranking
Zuzanna

Do tej pory pojawiały się mieszane opinie na temat tego jakim pracodawcą jest Mazurski Dwór. Chętnie dowiemy się jak obecnie wygląda praca w firmie. Na jakie warunki pracy mogą aktualnie liczyć jej pracownicy? Co uważasz za największy plus pracy tutaj? Twoje doświadczenia mogą być bardzo istotne dla osób, które szukają informacji na temat firmy jako potencjalnego pracodawcy. Co byś im doradził/doradziła?

gf

@ika to prawda. Ale wiele osób tego niesttey nie rozumie..

Tak1Nie

ktoś

jakże trzeba być zdesperowanym, żeby sam pracodawca sam sobie pisał i podszywać się pod kogoś i wystawiać sobie dobrą opinię.Wstyd, kto pracował i pracuje tam wie jak jest naprawdę.

Tak1Nie1
Monika

Potwierdzam . Przemili pracodawcy . Zawsze będę miło wspominać . Polecam uczciwie podchodzącym do sprawy ludziom

Pracowałam

Pracowałam u Pani Barbary praca taka jak każda inna . Każdy kto pracowała w gastronomi wie jak to wygląda . Co do wynagrodzenia to nie mogę się zgodzić bo w tym mieście płaci najlepiej . A że trafiają osoby z problemami i komornikiem na plecach to nie dziwie się że wszędzie jest im nie dobrze. Sama byłam świadkiem jak szukał jednej z pań.Godziny pracy ustalałyśmy same z dziewczynami. Więc uważam że opinie są podyktowane bardziej złośliwością niż obiektywizmem . Ja osobiście polecam wiele się nauczyłam

nike

To co ta kobieta wyprawia i na co sobie pozwala przechodzi ludzkie pojęcie. Nie dójże ze sama wprowadza zła atmosferę to jeszcze miedzy pracownikami robi zamieszanie.idąc do tej pani do pracy trzeba wszystko na bok odłożyć nawet rodzinę nie masz swoich praw.

TakNie

Nie polecam jako pracodawcę tej Pani jest zakłamana i fałszywa.Ładnie w oczy poza strasznie oczernia robi zamieszanie między pracownikami. Płaci marne grosze nawet nie ma najniższej krajowej,ani za nadgodziny, godziny nocne a nie wspomnę za soboty i niedziele nie ma wolnego. Pracujesz dziennie nawet po 18 godzin i na następny dzień znowu do pracy, jesteś jako sprzątaczka, pokojowa,pomoc kuchenna, kiblowy a później do gości. Ludzie wytrzymują góra do tygodnia.

Tak1Nie1

gosc

pracowałam tam po maturze i wszystko było ok ;) kazdy ma swoje a olecko jest..... jakie jest.

Tak7Nie

gość

Ten co napisał, żebyśmy nie przesadzali i nie słuchali plotek to chyba nie wie na czym stoi i nie przeżył tego rozgoryczenia.Przekonałem się co to znaczy nie uczciwość właścicielki.

TakNie

Już nie przesadzajcie, bo wasze opinie są stworzone tylko i wyłącznie z plotek. Jak sami nie wiecie to nie psujcie komuś reputacji!

Tak5Nie

klient

Jestem BARDZO niezadowolony!! Zamowilem sale u tej Pani na ustalony termin po czym 2 dni przed terminem dostaje propozycje mniejszej sali... ponieważ pani kierownik dostala propozycje większych pieniędzy tydzień wczesniej. Tak być nie może..

Jacek

Chyba sama sobie napisałaś tą opinię

Kasia

Miałam przyjemność współpracować z pensjonatem i jestem bardzo zadowolona miejsce bardzo klimatyczne, pełne uroku co za tym idzie świetna kuchnia, nie spotkalam sie w tym miescie z takim jedzeniem. A sama wspólprace z pracodawca oceniam pozytywnie bardzo profesjonalnie . Polecam

ANIA

Potwierdzm w100% pracują ludzie bez umowy na czarno . Zwalniają nawet bez wypłacenia należnego wynagrodzenia Poza tym handlują brudną odzieżą używaną w Wydminach bez kasy fiskalnej, po prostu utylizują odpady. Ochydne.

GOŚĆ

Godna pochwały?! ŻART!!! Gorszego pracodawcy w olecku nie ma! Po pierwsze: -pracujesz bez umowy a jak się upominasz to dziękuję za współpracę - płaci hehe obiecuje złote góry i tyle -czas pracy bez normy,na telefon Uśmiecha się tylko do gości, oczernia inne lokale bezpodstawnie Koleżankę wyrzuciła z pracy bo pracowała rok bez umowy i zaszła w ciążę i gdzie serce tej kobiety?! A jako PRACOWNIK nie polecam wiedząc jak to wygląda ze strony kuchni Pani [usunięte przez moderatora] powinna stanąć na podium za oszustwa!!

Tak1Nie

Zostaw opinię o Mazurski Dwór Pensjonat Barbara Kowalewska - Siejnik

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie