FM Logistic Polska

Mszczonów

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 2 ocen.

FM Logistic Polska
4 2 6 1

Opinie o FM Logistic Polska

Olga

FM Logistic Polska na swojej stronie internetowej deklaruje, że wartością firmy są ludzie i zaprasza jednocześnie do współpracy. Zaproszenie kierowane jest do specjalistów, jak i utalentowanych studentów. Jak więc wyglądają praktyki realizowane w firmie?

Administrator

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w FM Logistic Polska? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

admin

Jak wygląda teraz sytuacja w firmieFM Logistic Polska ? Czekamy na wieści odnośnie aktualnej pozycji firmy. Każda opinia się liczy!

Przewoznik
@admin 24.07.2016 17:49

Nie jest to firma , z która mozna współpracowac w dobrym tego słowa znaczeniu Na tak duża europejska firmę standardy współpracy jak 26 lat temu, brak porozumienia z małymi podmiotami gospodarczymi , chęć zarabiania pieniedzy ponad zdrowy rozsądek Niewiedza , cynizm , brak profesjonalizmu , wymijające odpowiedzi , nie są FM Polska Mszczonow obce Mimo podpisanej umowy nie wywiązują sie , cały czas dyktują swoje warunki . Będąc mała zdesperowana firma przewozowa brnie sie dalej Jesli nie masz dobrego prawnika nie podpisuj umowy z FM Logistic Mszczoniw Polska

CELINA HALINA URSZULA JADWIGA
@Przewoznik 26.07.2016 23:08

prosze pisac czy chodzi o transport krajowy czy miedzynarodowy bo to 2 rozne biura :)

Zostaw opinię o FM Logistic Polska - Mszczonów

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FM Logistic Polska