AGRO - Kocięba

Czarnocin

Opinie o AGRO - Kocięba

Zainteresowana

zamierzam się tam starać o pracę, czy ktoś podpowie jak to wszystko wygląda dziś?

chłopak z Piotrkowa
@Zainteresowana 16.08.2017 10:09

Jestem klientem Agro Kocięba, co do produktów to firmie zdarzają się wpadki (np. biegunki), na robionej przeze mnie paszy nigdy nie mam z tym problemów - zużycie podobne (u mnie średnio 2,6/kg przyrostu od 30-130 kg masy ciała). Przy problemach z zawieszaniem paszy nigdy nie jest winny zakład produkcyjny. Nawet był przypadek, że Pan Kocięba ukarał finansowo jednego z kierowców, że źle wysypał paszę do silosu, a wg mnie był problem z produktem, bo świnie wywalały paszę z paśników. Jeżeli chodzi o przedstawicieli to nie można było do tej pory narzekać, chociaż zagrywki P. Kocięby w stosunku do nich nie zrozumiałe. Sam P. Bogdan Kocięba jest największym wrogiem swojej Firmy w moich oczach, niemiła aparycja, uważany w środowisku za buca, nie potrafi rozmawiać z nami klientami, podobno od pracowników dostał ksywkę borsuk. Ogólnie niesympatyczny typ traktujący ludzi z góry, tak właśnie jest odbierany. Dziewczyno dobrze się zastanów, czy warto.

seba

kwasica
@seba 10.02.2016 10:06
Syf, coraz gorzej. Nie szanuję sie człowieka i jego pracy. Elita ma dobrze, a szary pracownik ma tylko garba. nie polecam...

dlaczego??? ide tam na rozmowe więc prosze o szczegóły

Chyba mój poprzednik sam nie wie co mówi.... ja osobiście nie polecam, nie szanuje się pracownika i jeśli ktoś nie wie co to jest [usunięte przez moderatora] to pewnie się w agro-kocięba się dowie

Zostaw opinię o AGRO - Kocięba - Czarnocin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AGRO - Kocięba