Bartontech

Sośno

Opinie o Bartontech

Grubczyk

Pracuje mi sie tutaj bardzo dobrze. Szef jest dobrze nastawiony do pracowników i jeżeli były jakieś problemy to zawsze mogłem się do niego zwrócić o pomoc. Warunki pracysą ok, można zarobić i też złapać premię. Nigdy też nie musiałem zostawać po godzinach, jeżeli mi to nie odpowiadało

Dankis

Pracuję od kilku miesięcy w Bartontech i naprawdę wszystko jest w należytym porządku. Szef to konkretny człowiek który wie jak zarządzać ludźmi oraz stara się, aby utrzymać dobrą atmosferę w firmie. Oby tak zostało! :)

Jankis

Praca w Barontech to jedno z lepszych miejsc dla mnie. Od dawna zajmowałem się serwisowaniem tego typu maszyn. U nich mam dobre warunki i godziny pracy, odpowiednią płacę oraz zajmuję się tylko tym co należy do moich ustalonych z szefem obowiązków.

Randik

Ja śmialo mogę powiedzieć, że Bartontech to firma ktora dba o pracownika, a nie wykorzystuje. Szef ma fajne podejście do pracowników i to działa w dwie strony. Płaca jest ok i też w dobrym zakresiie godzin.

KubaT

Pracuje w Bartontech od 2 lat i naprawdę jestem zadowolony. MIła atmosfera, szefostwo ma dobre podejście do każdego pracownika i nigdy nie było problemów z terminem wypłat.

WojtekB34

Bartontech to bardzo dobre miejsce do pracy. Możliwość rozwoju i uzyskania podwyżki. Mam ściśle określony zakres obowiązków i odpowiadam tylko za to co zrobię. Miłe szefostwo oraz fajna i zgrana ekipa pracowników.

DarekWaliński

Na prawde dobrze, ze to właśnie na nich udało Nam się trafić. Konkretni fachowcy, którzy sa w stanie poświęcić sporo czasu dla klienta. Doceniam pomoc w wyborze i terminowość dostawy jak i przy serwisie belownicy. Inaczej robota stała by pewnie kilka dni jak nie dłużej. Dzięki i oby tak dalej :)

KazimierzLewandowski

Bardzo dobrze wspominam współpracę z Bartontech i pomimo, że może strasznie długo na rynku nie są to jednak wiedzą doskonale co robią i mają w ekipie doświadczonych fachowców z zakresu serwisu i też pomocy w obsłudze klientów. Pozdrawiam

TadekEston

Co do ich pracy nie mam żadnych zastrzeżeń. Bardzo dobra ekipa, porządny sprzęt z serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Nie mam sie do czego przyczepić.

RafałSarzyk

Ja jestem zadowolony z kontaktu z firmą BartonTech. Mają bardzo dobre maszyny belownice i prasy. Do tego porządna obsługa która potrafi doradzić. Serwisują również u mnie belownicę i kompaktory do styropianu i na razie nie ma żadnych problemów.

klient

a ja na koniec tego roku zrobiłem dobry interes w firmie bartontech wszyscy ostrzegacie przed tą firmą ale ich belownice 600 plus czy inny sprzęt są naprawdę ok polecam

sasza

firma jak firma posiadają różnego rodzaju belownice kompaktory ogólnie jestem zadowolony z zakupu .

miko

odniósłbym się do uwag sprzed lat: " radzę patrzeć na ręce i wszelkie umowy słowne spisywać u notariusza. " Hmm, zawsze zawieram pisemne umowy i to chyba pretensje do siebie, że ktoś przy inwestowaniu X tysięcy złotych nie spisuje umowy. Ja osobiście jestem bardzo zadowolony: - kontakt ok - sprzęt ok - serwis również bez zastrzeżeń. POLECAM!

waldi
@miko 19.09.2016, 11:16

ok polecam tą firmę jest to młodziutka firma , ale posiadają wiedzę w tej branży .

grisza

A ja w przeciwieństwie do przedmówców jestem z firmy Pana Rafała bardzo zadowolony. Polecam. Super sprzęt model 800.Panie Rafale gitara,

Zostaw opinię o Bartontech - Sośno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bartontech