Caterina

Lublin

Opinie o Caterina

=w

wiadomo, to jednak radom, więc nie spodziewaj się tutaj jakichś gigatycznych pieniędzy, chyba że o czymś jednak nie wiem... ale skoro na stronie podali info że sama Małgorzata Walewska nosi ich kreacje to chyba jednak może nie być finansowo aż tak źle:)

Klientka

Witam Jestem zachwycona tym sklepem. Ceny nie są niskie, ale jakośc sprzedawanych ubrań z najwyższej półki. Bardzo zadowolona jestem z obsługi. Panie nie są natarczywe i umieja bardzo dobrze doradzić. Prawdziwe stylistki a nie zwykli sprzedawcy. Gratuluje i oby tak dalej.

xxx

sklep sam w sobie jest ok, ale obsługa w Lublinie pozostawia wiele do życzenia. Piszę z perspektywy klienta.

Zostaw opinię o Caterina - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Caterina