F.H.U. Serwis Opon

Łódź

Opinie o F.H.U. Serwis Opon

gfd

ale w jakim celu ktos mialby cos takiego robic przecie zi tak predzej czy pozniej wyjdzie na jaw co jest prawda

Klientka

Na wiosnę podjechałam do firmy by wymienić opony z zimowych na letnie, panowie wymienili mi opony, drugi komplet oddali i pojechałam do domu. Komplet opon zimowych miałam nowy, po jednym sezonie. Nie zorientowałam się, że panowie podmienili mi moje opony zimowe na bieżnikowane, dowiedziałam się o tym na jesieni, gdy chciałam zmienić opony na zimę. Totalnie nie polecam!

FHU
@Klientka 01.12.2014 10:55

To jest kłamstwo konkurencji, rozsyłany spam o takiej samej treści przez pewną firmę w celu oczernienia naszego zakładu, finalnie sprawa zostanie zgłoszona do odpowiednich organów ścigania.

Zostaw opinię o F.H.U. Serwis Opon - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.H.U. Serwis Opon