Spomasz Zamość

Zamość

Opinie o Spomasz Zamość

Lidia

@hindus a jesteś pracownikiem Spomasz Zamość? Możesz opowiedzieć o systemie motywowania pracownika w firmie? Czy Twoim zdaniem taki system funkcjonuje w tej firmie?

hindus

z tego co widze to bardzo firma postawiła teraz na rozój działu jakosci i to moim zdaniem jest bardzo na plus. Szukają obecnie m.in. kogoś jako Kontroler Jakości, nie wiem cz widzieliście całą ich oferte?

UFO

Chodzi o pakiet , którego finał był pod WORD-em ?

saksofon

rotacje to tam maja jak w kole fortuny tylko fortuna kołem się toczy dla farciarzy z udziałami hahahahahaaaaaaa

swjak_

szukaja frezera i hartownika jak wertujesz ogłoszenia ale czy warto ,jezeli nie jestes udziałowcem to nawet nie parz w tym kierunku to wyzysk liczony checia zysku

sobiepan_

a ta firma to jeszcze kałacze myslalem ze to juz upadło tak jak 99%firm w pl,albo sprzedadza a jak nie to siła odbiora polska żeczywistosc

czesław_____

hmmmmmmm ten Lew to kawał sukinkota meczy ludzi ale trafi na swego mam go na oku hahahahaaaaa

UFO

Pogonić dziadostwo, zostawić wyłącznie udziałowców.

czecho-slowak

cichutko zadnych komentarzy czyli jest przewspaniale sielanka nadal trwa i tak trzymac komuno wroc hahahaaaaa

czeslaw_______

gdzie ta jola? stary obrobil karpia z lusek a skora daleej nie wygarbowana albo oszukuje albo inpotent!!!!!!!!!!!

czesiek_

szybka jola dawaj do spomaszu staremu trzeba przed swietami skore na flecie wygarbowac hahahaaaaaa

szybka_jola

jak to po co sa komentarze po to by je czytac jesli chcesz skarbie robie bardzo dobre rekodzielooooo mrrrrrr...............

swojak____

masz (usunięte przez administratora),a zaplaca ile zechca i nie wazne czy bedziesz zadwolony masz sie cieszyc ze masz prace zaden ludwig jakis tam tylko moje autorstwo hahahaaaa

czerepach

( usunięte przez administratora )ci kasy az kieszen ci sie urwie sprobuj a sie przekonasz hahahaaaaa

franek

szalika to moze i ma ale ma dobra emeryture wypracowana jako udzialowiec hahahaaaa

sakalaszwili

janek a szalika masz??????

Janek K.?

stefan_wyrypajew

a jepie mnie tooooooooo!!!!!!!!!!!!!

jasmin_

sie zmieni tak jak z komuna nie istnieje od 25 lat a stare ubeki czerwone legitymacje trzymaja w etarzerce obok kieliszkow hahaaaa tak i tam sie zmieni jak stare sie trzymaja stolkow chyba ze ruski zaatakuje wtedy to sie zmieni i to bardzo ojjjjjjjjj...........

czartoryski

no no gratulacje ciekawe jak ci dwaj teterycy dalej beda kierowac firma tzn z korzyscia dla kogo hm..........

pompka

Cieszę się że ktoś używa słowa prosperuje!!!. To komplement.!!!

snobbbbbbb_

a to dziadostwo jeszcze prosperuje smiechu warte hahaaaaaa

wiosna2014 06

ale kasa tylko pracować w takiej firmie

obserwator

gratulacje dla prezesa ze zdobyl takie zaufanie u akcjonariuszow

specnaz

i sie upokoil czisza przedwyborcza heh

sadomasouzbekistan

co sie nie podoba w opini mozliwe ze cie swedzi ryj a prawda w oczy kole hahahaaaaaa

szaman_________

ludzie uceikajcie(usunięte przez administratora)nie glosujcie na nikogo (usunięte przez administratora)

tak_pracowalem

tak pracowalem i co juz nie pracuje bo to byla strata czasu marne pieniadze a robota jak kazda tylko ze kazdy patrzy na ciebie jakbys go chcial wygryzc atmosfera niezbyt komfortowa park maszynowy tragicczny wymagania niezbyt wygorowane ale jaki kram taki pan ogolnie nie polecam lepiej jechac na szparagi do niemca wiadomo ze zarobisz no chyba ze masz udzialy i najlepiej jakies poparcie dziadostwoooooooo

serfer

no pracowalem w tym balaganie milych wspomnien brak a co najgorsze to licza sietylko udzialowcy nie polecam i odradzam omijajcie ta firme szerokim lukiem az przykro pisac(usunięte przez administratora)

czlowiek_pracy

i co poodpoczywali udzialowcy to do roboty bo dywidenda spadnie hahahaaaa

administrator

i co prawda w oczy kole milo sie czyta ja sie slodzi najgorzej jest jak sie prawde pisze ,a kazdy by wolal zeby sie slodzilo ale i przelknac gorzka prawde tez trzeba a tu zadnego zrozumienia oj nie bede slodzil a ciagle bede ganil doputy sie nie poprawi sytuacja a znajac zycie to sie nic a nic nie zmieni (usunięte przez administratora)

samoprzylepny_

dokladnie tak skacza po drzewach,mozliwe ze czas skonczyc(usunięte przez administratora)

UFO

cytat : Jak na zamojskie warunki.... To w Zamościu ludzie po drzewach skaczą?

szamanka_

(usunięte przez administratora)niech i inni wiedza co sie dzieje w zamojskich firmach jak ludzi sie wykorzystuje placac im grosze i zeby sie cieszyli ze maja na chleb ,ale jaka placa taka praca wiec stekaj ale niczego sie nie lekaj hahahaaaaaa

zgadzam_sie

prezesom dac tyle a nie 10razy tyle (usunięte przez administratora)

szukam

10 lat tyrki nawet i w soboty za te pieniadze to woda na mlyn zeby walczyc o lepsze walesa walczyl o wolne soboty a tu marne grosze za taka tyrke nie zycze zle ale to juz dluzej nie pociagnie zenada

UFO

Zarobisz, ale po 10 latach pracy i pracą we wszystkie soboty.

szukam

jesli to taka dobra firma to szukam pracy jako tokarz_frezer posiadam doswiadczenie ale jezeli oferta nie bede zadwolony z oferty tzn z wynagrodzenia minimum 2 .500 zl z nominalu to prosze nawet nie odpowiadac nie pracuje dla wyzyskiwaczy (usunięte przez administratora)

ascendacia

kotus jak milo

zainteresowany_kupnem

chetnie kupie 2000 akcji tej firmy rzuce na stol i bede czekal na profity (usunięte przez administratora)

Anonim (Gal)

Inaczej byś śpiewał gdybyś Ty wyłożył kasę na akcje, na które wiele osób wzięło kredyt...w końcu należy im się jakiś zysk z tego tytułu, bo po to inwestowali. Załóż Ty firmę a zysk podziel po równo między siebie i pracowników...skoro taki twój tok myślenia.

spolecznik_z_zamilowania

czytam i wlasnym oczom nie wierze same brednie o tym(usunięte przez administratora)

tanczacy_z_akcjami

jezeli na realia zamojskie 1200 to super kasa to szacun (usunięte przez administratora)

szecherezada

jednym slowem sielanka w firmie (usunięte przez administratora)

emeryt

JEDNA UWAGA NA TEMAT WPISU!!!. ZAŁOŻYCIELE SPÓŁKI TO TAKŻE EMERYCI, IM TAKŻE NALEŻY SIĘ PODZIĘKOWANIE. Z POZOSTAŁĄ OPINIĄ ZGADZAM SIĘ W CAŁOŚCI.

świergolaszek

Spółka godna polecenia. Jak na zamojskie warunki praca w tej spółce to przywilej.Miła atmosfera. Zarobki na poziomie normalnym. Wszelkie świadczenia np:ubrania robocze, napoje zimne w lecie, gorące w zimie, bony na święta, paczki choinkowe, ręczniki, mydło, pasty, wczasy pod gruszą, zapomogi socjalne itp.Jako jedyna firma , która obroniła się na rynku zamojskim przemianom gospodarczym . Duże podziękowanie należy się założycielom spółki(pracownicy spółki, którzy zdecydowali się na ciężar spłacania kredytu zaciągniętego na zakup akcji przez wiele lat). Polecam pracę w Spólce.

@świergolaszek 12.03.2014 10:11

"Pracownik nie jest winien swojemu pracodawcy służalczości i posłuszeństwa. Jest mu jedynie winien usługę, za którą otrzymuje zapłatę będącą nie łaską, lecz zasłużonym wynagrodzeniem." - Ludwig von Mises (1881-1973) Cytat dedykowany Radzie Nadzorczej i Związkom Zawodowym

czytajacy

hahahahaaaaa oki dzieki bede omijal z daleka hahahaaaaaa

Zostaw opinię o Spomasz Zamość - Zamość

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Spomasz Zamość