Salher Polska Sp. z o.o.

Piaseczno

Opinie o Salher Polska Sp. z o.o.

A.

Nie zgadzam się. Na robocie to kierownik się akurat zna. Jak komuś przeszkadza pył to powinien pracować w masce, a nie martwic się że będzie w masce brzydko wyglądał i koledzy będą się z niego śmiać ;-) Maski wiecie gdzie są.

@A. 30.08.2017, 12:39

Kierownik to niech się nie wybiela ! To jest forum dla opini pracowników a nie pozerów. O maski to trzeba sie uprosić i wielce z laską kierownik kupi po miesiącu. A co do roboty to o kierowniku wolał bym się nie wypowiadać

Ktoś

Niestety praca w tej firmie to porażka, człowiek który tam jest "kierownikiem" tak naprawdę to ostatnia gnida, która kradnie pracownikom pieniądze za to, że coś źle zrobili nie po jego myśli, bądź pracownik dostał niedokładny rysunek i się nie domyślił, że powinno być tak a nie inaczej, ponieważ pseudo kierownik nie ma czasu udzielić informacji bo się nie zna na robocie. Wieczny brak narzędzi i proszenie się aby takowe zakupiono. Za nadgodziny oczywiście nie są płacone 50% i 100%. Stawka jak za zwykłą stawkę godzinowa. I oczywiście to ze można robić nadgodziny to zdaniem przełożonego wielka łaska, że da ci zarobić więcej. Po za tym w pracy są warunki bardzo szkodliwe ze względu na pracę przy żywicach które przy tryskaniu, klejeniu na formy (do zbiorników do oczyszczalni ścieków ) przyprawiają o ból głowy. A przy cięciu wydobywa sie ogromna ilość pyłu który gryzie w gardło i oczy. Podsumowując kierownik nie zna kodeksu pracy, ignoruje zasady BHP a pracowników ma za śmieci.

Macie doświadczenie w pracz w firmie Salher Polska Sp. z o.o. ? Ktoś z Waszych znajomych był ich pracownikiem i znacie nowinki? Twoja opinia jest ważna, pomóż innym znaleźć wymarzoną pracę i dodaj komentarz.

Zostaw opinię o Salher Polska Sp. z o.o. - Piaseczno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Salher Polska Sp. z o.o.