Opinie o EKB Container Logistik Polska Sp. z o.o. w Gdynia

EKB Container Logistik Polska Sp. z o.o.
counter
2 4 10 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 33 dni.

Ramirez Nowy wpis

Tak spokojnie może być tylko wtedy kiedy ludzie mają dobrą prace a firma szanuje pracowników. Dobrze pracując można być pewnym, że firma potrafi to docenić.

On Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 63 dni.
Klient

Witam, ma ktoś doświadczenie z tą firmą na stanowisku kierowcy? Może mógłby się podzielić opinią. Jaki system pracy, auto przypisane? Itd... z góry dzięki

Teresa Nowy wpis

Rozumiem, że temat firmy może wywoływać w tobie emocje, ale starajmy się pisać bez wyzwisk, bo to niestosowne. Wyjaśnisz, co takiego wydarzyło się w pracy w EKB, że masz negatywną opinię? Chodzi wyłącznie o brak premii?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 242 dni.

Czy EKB Container Logistik Polska Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Czy w EKB Container Logistik Polska Sp. z o.o. panuje luźna atmosfera?

ja
@Pytanie

Nie bardzo. Jeśli zaczniesz tam pracować, to pilnuj dokładnie urlopów, nie zostawaj po godzinach. Nie spodziewaj się że ktoś doceni że robisz dobrą robotę. Ja potraktowałem pracę w EKB jako szczebelek w karierze i wpis o doświadczeniu w CV bez którego ciężko było (kiedyś, nie wiem jak teraz) o rozmowę w poważnej firmie spedycyjnej, bo EKB taką nie było (znowu - nie wiem jak teraz - kiedyś kilku gości w jednym biurze).

filip

branża jest bardzo specyficzna, kontenery i porty morskie. Tu trzeba się wykazać :)

szramcio

Tenzły a gdzie teraz pracujesz uczciwie ? poleć coś. z kimś tak mądrym warto pracować

tomali

Ja chciałem tam iść ale po dzisiejszej rozmowie rezygnuję koleś nie potrafił mi do końca powiedzieć warunków umowy tylko padało takie słowo "a czego pan się spodziewa" i tak przez cały czas jakaś paranoja nie polecam mało płacą

Zostaw merytoryczną opinię o EKB Container Logistik Polska Sp. z o.o. - Gdynia

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

EKB Container Logistik Polska Sp. z o.o.