EKB Container Logistik Polska Sp. z o.o.

Gdynia

Opinie o EKB Container Logistik Polska Sp. z o.o.

filip

branża jest bardzo specyficzna, kontenery i porty morskie. Tu trzeba się wykazać :)

szramcio

Tenzły a gdzie teraz pracujesz uczciwie ? poleć coś. z kimś tak mądrym warto pracować

tomali

Ja chciałem tam iść ale po dzisiejszej rozmowie rezygnuję koleś nie potrafił mi do końca powiedzieć warunków umowy tylko padało takie słowo "a czego pan się spodziewa" i tak przez cały czas jakaś paranoja nie polecam mało płacą

Zostaw opinię o EKB Container Logistik Polska Sp. z o.o. - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EKB Container Logistik Polska Sp. z o.o.