Opinie o Agencja Ochrony Osób i Mienia Optima Paweł Grzyb w Dęblin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Agencja Ochrony Osób i Mienia Optima Paweł Grzyb. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Agencja Ochrony Osób i Mienia Optima Paweł Grzyb o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochrony Osób i Mienia Optima Paweł Grzyb w Dęblin

Leszek

jak widać po komentarzach i sposobie pisania oraz używania języka wypisuje je jedna i ta sama osoba, która ma zakończyła zlecenie z powodów a. narko, b. spożywania alkoholu w pracy(bo podobno można, reeds 2% usłyszałem, że to nie alkohol). Informuję również, że każdy podpisuje oświadczenie o niekaralności więc komentarze tutaj jak widać są niemiarodajne a wypisywane tylko z chęci zemsty za zwolnienie. Panie milicjancie ostatnio mi Pan rękę podał i nie mógł mi Pan w oczy powiedzieć co Pana boli? Tylko tak za plecami? Bardzo nie Honorowe. Panie Objekt co do Pana to jak pamiętam rozstaliśmy sie bo miał Pan problemy emocjonalne. Proszę mi teraz odpowiedzieć na pytanie Panowie Milicjant i Objekt... skoro byliście takimi super pracownikami to dlaczego Was zwolniłem? Bo pracodawca zwalnia dobrych pracowników??? Ponadto Panowie jak pamiętam to Wy do mnie przyszliście a nie ja do Was i Panie Milicjancie znamy się już 15 lat czy dłużej? To była koleżeńska przysługa i co, takiś Pan kolega? :) Panie Objekt Pan przyszedłeś do mnie z juwe z płaczem bo pana koordynator wyrzucił... wpadnijcie omówimy Wasze bolączki i może dojdziemy do konsensusu i jakoś będę mógł Wam pomóc. Pozdrawiam

Leszek

Przeczytałem właśnie te bzdety co wypisujecie... objekt tylko jedna osoba potrafi tak napisać Panie OBJEKT :) no cóż chlanie i ćpanie nie przechodzi, no ale macie forum to sobie popiszcie głupoty. Panie Objekt daj Pan sobie już spokój zajmij się pracą bo to już jest śmieszne. Panie z Dęblina, żeś se Pan napisał zatrudniłem jedną osobę z dęblina... hmm kogo... Panie Milicjancie Pan lepiej napisze co u bracie i Pana Ministra bo pisać to tu można dużo ale jak Pan wie Panie Milicjancie też mam wiedzę jak zmieniacie sobie służby i jak otrzymaliście pracę:) teraz będziemy sobie publicznie wypisywać głupoty? GO WORK proponuję zmienić zasady wpisywania opinii bo jak wiecie żadna nie jest tu prawdziwa... no może w 1%. Jeszcze jedno Panie OBJEKT jak ciągle jeżdżę to jak piję? :) za kółkiem... może Pan zły że z Panem się nie chciałem napić PAnie OBJEKT... no cóż

samson

Optima ochrona ... raczej pomyłka, bo ochrona to nie jest ,czy muszę to potwierdzać ze Leszek zatrudnia alkoholików chyba nie!!! Poprzednie komentarze mówią wszystko

wladek

jest tam tak nadal ,nic sie nie zmienilo, chcesz to idz Twoja wola tylko zebys puzniej nie plakal ak bedziesz odchodil bo niewytrzymasz tam

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Agencja Ochrony Osób i Mienia Optima Paweł Grzyb? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Leszek Grzyb Właściciel Optima Ochrona

proszę przestać pisać wciąż te same komentarze panie x bo pokuszę się o sprawdzenie ip komputera ... każdy zwolniony pracownik został złapany na spożywaniu alkoholu w pracy więc jeżeli uważamy najgorsza firma bo niestety nie da się pić alkoholu to trudno. pozdrawiam

heh

Pracowało wiele osób i każdy ma takie same zdanie NAJGORSZA FIRMA !!! (usunięte przez administratora)

Ochrona? Dziekuje!

Witam , bylem pracownikiem przez parę miesięcy w tej firmie (usunięte przez administratora)cuz ogulnie polecam inne firmy choć dużo jest takich firm jak OPTIMA OCHRONA ale na szczęście sa firmy które jeszcze maja normalne podejście do pracownika.

Leszek Grzyb Właściciel Optima Ochrona

...co myślę, powinno rozwiać wszelkie Pana wątpliwości i zrozumie Pan, że Pana współpraca z firmą zakończyła się zanim się rozpoczęła tylko i wyłącznie z Pana winy. Tymczasem życzę Panu dalszych sukcesów zawodowych i pozdrawiam.

Leszek Grzyb Właściciel Optima Ochrona

Odniosę się teraz do komentarza powyżej. Widzę, że jest Pan słownym człowiekiem Panie (usunięte przez administratora)i zamieścił Pan komentarz na portalu. Szkoda tylko, że słowny Pan nie był jak zapewniał Pan, że wpadka(usunięte przez administratora)więcej się nie powtórzy. (usunięte przez administratora)

venom

jedna z najgorszych firm ochrony !!!Rodzinna firma prowadzona przez szefa mającego ego większe niż wszyscy a tak naprawdę nadaje się do budki z lodami i jego brat co przystosowanie do życia kończy mu się w 4 ścianach domu , panikarz, odludek , krzyczy ,zadzi się a tak naprawdę jest zwykłym cieciem jak każdy kto pracuje w tej branży, szef zatrudnia alkoholików sam a później się dziwi !! kary finanse za byle co jak wszędzie !!oby jak najmniej takich firm na rynku!

Dlaczego nie polecasz i odradzasz? Nawet pewnie nie byłeś pracownikiem firmy ani klientem to po co piszesz głupoty. Z firmy wywalono chyba z 10 osób- wszystkie za chlanie w pracy... dlatego nie polecasz? bo nie można pić alkoholu... zostań testerem wódki bo ochrona to nie dla ciebie

nie polecam, odradzam

pracownik ochrony

potwierdzam, właściciel wymagający. Ciągłe szkolenia, stanowczy. Ogólnie spoko. Pracowałem, trochę się dowiedziałem no i przeczytałem poradniki leszka. polecam szczególnie dla pracowników ochrony, którzy obracają się w temacie ochrony.

uczeń
@pracownik ochrony

powiem tak jeśli będzie okazija z tym panem się spotkać to będzie mi miło uściskać temu panu dłoń dużo się nauczyłem od tego pana jest bardzo mądrym i bym prosił jeśli właściciel przeczyta to wiadomość aby więcej było poradników na temat jak się wygrywa obiekty jak je obliczać . mam wielki szacunek dla tego pana . pozdrawiam serdecznie

Praca w porządku, chłopaki na obiektach też. ogólnie spoko się pracowało tylko wlasciciel wymagający. ciągle szkoli z teorii i testy robi i ogólnie to dużo wymaga. ale tak to nawet ok.

polecam, wypłata na czas, zero kar finansowych, nawet kasę szef pożyczył jak w dołek finansowy wpadłem. ogólnie to ludzkie podejście do człowieka mają.pracuję w innej branży ale jak ktoś do ochrony szuka to polecam u nich.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony Osób i Mienia Optima Paweł Grzyb - Dęblin

• Jak się pracuje w Agencja Ochrony Osób i Mienia Optima Paweł Grzyb?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochrony Osób i Mienia Optima Paweł Grzyb tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Agencja Ochrony Osób i Mienia Optima Paweł Grzyb
3.1/5 Na podstawie 85 ocen.
  • Generała Kowalskiego 19 lok. 2
    08-521 Dęblin