Agema-Serwis Sp. z o.o. Agencja Ochrony Osób i Mienia

Suwałki

Opinie o Agema-Serwis Sp. z o.o. Agencja Ochrony Osób i Mienia

Bardzo dobra firma, pracowałem w niej wiele lat i wszystko było w jak najlepszym porządku. Pensja zawsze na czas, zgodnie z umową. Ta wczesniejsza wypowiedź jest mocno krzywdząca i zupełnie nie zgodna z prawdą. Podejrzewam, że jest to zemsta zwolnionego pracownika. Za darmo nikt w tej firmie nie zwalniał.

....

W Bialymstoku to te kierownctwo jest okropne ta galina iten dyrektor ooo Borze porzal sie --strasznie ludz itraktują zwłaszcza ta baba .......

Macie doświadczenie w pracy w firmie Agema-Serwis Sp. z o.o. Agencja Ochrony Osób i Mienia ? Co możecie powiedzieć na temat szefa, współpracowników? Czekamy na Wasze opinie!

Zostaw opinię o Agema-Serwis Sp. z o.o. Agencja Ochrony Osób i Mienia - Suwałki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agema-Serwis Sp. z o.o. Agencja Ochrony Osób i Mienia