Nieruchomości Sp. z o.o.
counter
1 1 2 5 1
Były pracownik Nowy wpis

Ogólnie nie polecam zatrudniać sie u tego pracodawcy. Po pierwsze. Właścicielem firmy jest człowiek nie posiadający jakichkolwiek kwalifikacji do kierowania ludźmi. Nie określa swoich oczekiwań a następnie narzeka na pracowników przed klientami. Interesuje się życiem prywatnym wszystkich znajomych. Żałosne podejście. Po drugie. Nie zarobisz. Pracodawca liczy tylko swoje wydatki i zawsze ma mało. Nawet zarabiając kilkadziesiąt tysięcy na czysto miesięcznie narzeka na brak środków. Po trzecie. Oczekuje szacunku sam nie dając nic w zamian. Udaje ze chce być fair a za plecami wbija nóż w plecy. Aaa. I on ma zawsze rację jeśli się sprzeciwisz jesteś najgorszym wrogiem. Po czwarte. Nie lubi ludzi którzy wiedzą więcej niż on. Po piate. Jest oszustem podatkowym. Umowy podpisuje na najniższa stawkę a w kopercie daje wypłaty jak mu się podoba. Po szóste. Musi mieć jakiegoś kozła ofiarnego wśród pracowników i pomiatac nim przy każdej okazji. Proszę uciekać od takich pracodawców.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
admin

Wiesz jakie umowy obowiązują w firmie Nieruchomości Sp. z o.o. oraz jak przebiega proces rekrutacji? Czekamy na komentarze.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Nieruchomości Sp. z o.o. - Legnica

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Nieruchomości Sp. z o.o.