Mercomp-Płock Sp. z o.o.

Opinie o Mercomp-Płock Sp. z o.o.

Sejdu keita

Pracowałem nie polecam, firma chwali się, że jest na rynku od 1994 roku ale w rękach nowego prezesa może od 5 lat jak sami "starzy" pracownicy mówią siedzą tutaj tylko aby mieć ubezpieczenie, sami chwytajac się inny zajęć na start masz 13 zł brutto jeśli masz sep 14 brutto

prrrrrrezes

ok

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Mercomp-Płock Sp. z o.o. - Płock

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mercomp-Płock Sp. z o.o.